Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google podaje więcej szczegółów na temat kamery Nest Cam z oświetleniem

Nowa Kamera gniazdowa (akumulator) i dzwonek do drzwi (bateria) Zostanie wydany 24 sierpnia w kilku krajachWcześniej Google opublikował filmy pokazujące proces konfiguracji. Możemy również zobaczyć więcej kamery Nest Cam ze zmiennym reflektorem.

Na wyższym poziomie możesz skonfigurować nowe kamery bezpieczeństwa, skanując kod QR za pomocą aplikacji Google Home. Na aparacie (akumulatorze) znajduje się na etykiecie zakrywającej obiektyw, a Google nowatorsko zaleca użytkownikom zapisanie go i przyklejenie do wydrukowanego przewodnika szybkiego startu dla przyszłych par. Inną opcją jest symbol wydrukowany obok magnetycznego złącza/portu ładowania, który wstawiasz ręcznie.

Tymczasem kod QR jest wydrukowany z tyłu dzwonka do drzwi Nest. Google ma instrukcje wideo dla obu bez drutu Konfiguracja i instalacja za pomocą Istniejące przewody dzwonią.

Dzisiejszy czwarty film dotyczy instalacji kamery Nest Cam z reflektorem. Fakt, że został już opublikowany, jest nieco intrygujący, ponieważ nie ma jeszcze daty premiery tego modelu. Biorąc pod uwagę, że nie ma jeszcze nic dla nowej (przewodowej) kamery Nest, model o wartości 279,99 USD może zostać uruchomiony wcześniej niż wpis o wartości 99,99 USD.

Kamera Nest Cam z Floodlight została zaprojektowana tak, aby zastąpić istniejącą latarkę z połączeniem przewodowym 100–240 VAC, 50–60 Hz. Zainstaluj zgodnie z lokalnymi przepisami budowlanymi i instalacyjnymi. Nowe instalacje mogą wymagać dodatkowego sprzętu. Może być konieczne zatrudnienie wykwalifikowanego specjalisty, który pomoże w instalacji.

Rzeczywista część kamery w kształcie miseczki jest fizycznie oddzielona od części reflektora. Mocują się magnetycznie, aby umożliwić regulację kąta, podczas gdy kabel zasilający jest przymocowany do dolnej części kamery. Dołączone śruby antykradzieżowe mogą zabezpieczyć ten przewód, a także latarkę na panelu ściennym/osłonowym.

Podobnie, po wyregulowaniu każdego reflektora, możesz dokręcić pokrętło u podstawy każdego światła.