Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Pixel 6a Leaked Renders przedstawia moduł aparatu Pixel 6 i wyświetlacz typu Punch-Hole

Po premierze smartfonów z serii Pixel 6, Google planuje wypuścić smartfon ze średniej półki o nazwie Pixel 6a. Przypominamy, że seria Pixel 6 składa się z telefonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Przed premierą Pixela 6a rendery i specyfikacje telefonu zostały ujawnione przez OnLeaks we współpracy z 91Mobiles. Renderingi pokazują perforowany ekran i system tylnej kamery podobny do Pixela 6. Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro nie zostaną wprowadzone na rynek w Indiach, a oto dlaczego.

Google Pixel 6a (autor zdjęć: OnLeaks X 91Mobiles)

Według wyciekających renderów urządzenie dostanie czarne i dwukolorowe szkło. Moduł aparatu jest podobny do Pixela 6, składa się z dwóch czujników z lampą błyskową LED. Przyciski głośności i zasilania znajdują się na krawędzi po prawej stronie. Z przodu widoczny dziurkacz. Na dole znajduje się port USB typu C z dwiema sieciami. Dodatkowo w lewym dolnym rogu smartfona znajduje się slot na kartę SIM.

Google Pixel 6a

Google Pixel 6a (autor zdjęć: OnLeaks X 91Mobiles)

Google Pixel 6a mógłby mieć 6,2-calowy płaski wyświetlacz OLED. Prawdopodobnie będzie zasilany przez średniej klasy procesor Tensor – chipset Tensor Lite lub Snapdragon 778G. Telefon ma być wyposażony w 6 GB lub 8 GB pamięci RAM i do 128 GB pamięci wewnętrznej. Może działać po wyjęciu z pudełka z systemem Android 12 z aktualizacjami zabezpieczeń do 5 lat. Główny tylny aparat może być podobny do Pixela 6, czyli obiektywu 50 MP z sensorem Samsung ISOCELL GN1.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 22 listopada 2021 r. 10:31 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.com).

READ  PES 2022: Konami Surprise - wypuszcza demo