Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Chrome porzuca wsparcie dla Windows 7, 8.1 na początku 2023 r.

Google ma oficjalnie zamknąć Chrome przeglądarka internetowa Wsparcie dla Windows 7 i Windows 8.1 w lutym przyszłego roku.

7 lutego 2023 roku Google planuje wypuścić Chrome w wersji 110, która będzie ostatnią wersją przeglądarki dostępną dla użytkowników Windows 7 i Windows 8.1. Wszelkie późniejsze wersje Chrome będą wymagały systemu Windows 10 lub nowszego oraz Google to wyjaśnia(Otwiera się w nowym oknie) Że „Starsze wersje Chrome będą nadal działać, ale żadne dalsze aktualizacje nie będą udostępniane użytkownikom tych systemów operacyjnych”.

Google ustalił czas zakończenia wsparcia dla tych bardzo starych systemów operacyjnych, aby zbiegł się z harmonogramem wsparcia Microsoft. Microsoft kończy wsparcie dla ESU dla systemu Windows 7(Otwiera się w nowym oknie) A Windows 8.1 Rozszerzony(Otwiera się w nowym oknie) 10 stycznia przyszłego roku. Dzięki temu użytkownicy Chrome zyskują dodatkowy miesiąc na wykonanie długo oczekiwanej aktualizacji systemu operacyjnego lub, co bardziej prawdopodobne, plik Zaktualizuj cały system.

Polecane przez naszych redaktorów

z wydaniem Okna 11Microsoft wymaga komputera z Moduł zaufanej platformy (TPM)Co oznacza, że ​​nawet niektóre systemy Windows 10 nie mogą zostać zaktualizowane. Więc jeśli zbyt długo odkładasz aktualizację systemu Windows 7, dobra robota! Teraz możesz zainwestować w nowy sprzęt i całkowicie uniknąć systemu Windows 10.

Ukryte funkcje Chrome, które ułatwią Ci życie

Poznaj nasze najlepsze historie!

zapisać się na Co nowego teraz Aby każdego ranka dostarczać nasze najważniejsze wiadomości do Twojej skrzynki odbiorczej.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do newslettera oznacza zgodę na Warunki korzystania A Polityka prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania biuletynów.

READ  Ducati dodaje Futę do swojej oferty e-rowerów 2022 podczas światowej premiery