Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Golf Masters na żywo: Tiger Woods w drugiej rundzie

Tiger Woods wjeżdża na piąty pas. Zdjęcie / AP

Śledź na żywo aktualizacje drugiej rundy turnieju mistrzów Tiger Woods.

Powrót do tygrysów z powrotem

Dzień Tigera Woodsa idzie w górę i w dół z trzema wróblami i dwoma duchami w dziewiątej jak dotąd.

Ale wydaje się, że pięciokrotny mistrz Masters odchodzi od końcowej passy dzięki wróblom w dniu 13. i 14., po słabym starcie.

Woods jest więcej niż jednym w mistrzostwach, sześć strzałów za Scottym Schefflerem, który prowadzi na drodze z pięcioma dołkami poniżej 12 dołków.

Woods jedzie do Birdie-straszak-straszak, aby rozpocząć w 9th

Tiger Woods był rocznikiem na 10. dołku, podczas drugiego dnia Masters przybijając swojego drugiego ptaka.

Znakomita technika Woodsa z 10. klasy była z pewnością jego najlepszym strzałem tego dnia, uderzając go zaledwie kilka stóp dalej, aby ustawić dziobaka.

Jednak nie udało mu się go wesprzeć na następnych dwóch dołkach, przez co Duch z powrotem przesunął się do trzech kolejnych w celu zdobycia mistrzostwa.

Amerykanin Scotty Scheffler prowadzi na czwartym miejscu po pierwszych 10 dołkach. Oczekiwana linia odcięcia pozostaje na poziomie cztery poniżej.

Woods wraca do zdrowia po słabym starcie

Tiger Woods miał trudny początek swojej drugiej rundy.  Zdjęcie / AP
Tiger Woods miał trudny początek swojej drugiej rundy. Zdjęcie / AP

Tiger Woods miał problemy z zdobyciem 3 gola na 39 w pierwszej dziewiątce, ale wciąż był w dobrej formie, by przypieczętować weekend po powrocie do Masters.

Woods, który strzelił 1 do 71 w pierwszej rundzie, oszołomił cztery ze swoich pierwszych pięciu dołków, zanim wrócił, by zagrać ostatnie cztery do 1. To było ponad 2 w wietrzny dzień na Augusta National, gdzie trudno było znaleźć niskie wyniki.

Woodsowi nie groziło bezpośrednie niebezpieczeństwo, że nie trafi w bramkę, czego oczekiwano o czwartej, ale Scotty Scheffler trafił na tylną dziewiątkę sześć strzałów z prowadzenia. Jego frustracja była widoczna, gdy uderzył paskudnym ciosem klina na dziewiątym dołku i upuścił kij z niesmakiem, po czym odbił się w górę iw dół na równi.

Popołudniowe wiatry z prędkością 15-20 mil na godzinę i duża wysokość sprawiły, że warunki były trudne, chociaż deszcz w przeddzień turnieju oznaczał, że zieleń była nadal stosunkowo słaba.

READ  Greg Murphy zrezygnował z ścigania się w Bathurst 1000 z powodu braku miejsc w MIQ

Charles Schwarzel zachował przywództwo w klubie, a Woods zajął trzecie miejsce.

Sungjae Jestem związany na górze

Lider pierwszej rundy, Sungjae Im, w drugiej rundzie turnieju Masters 3 do 36, zmierzył się z Charlesem Schwarzlem o prowadzenie w turnieju Augusta National.

Strzeliłem 4 do 68 lat w wietrzne czwartkowe popołudnie, ale odkryłem, że trend był nieco silniejszy, ponieważ wiatry nadal wzmagały się w piątek rano. Udało mu się trzy ptaki przeciwko pięciu bogey, aby zremisować ze Schwartzellem, mistrzem Masters 2011.

Złapała pierwszy dołek, ale usadowiła się z ptaszkiem w trzecim. Zrobił par na cały dzień, ale miał problem z dziewiątką, w tym bogey w barze 5-15, kiedy jego metal na fairwayu przeskoczył przez green i do wody. Wyzdrowiał z birdie klasy 3 na 16. miejscu, ale zabłąkana jazda w wieku 18 lat doprowadziła do ostatecznego bogey.

Były mistrz Masters, Danny Willett, jest również o trzy lata młodszy, gdy dochodzi do roli.

Tiger Woods oszukał cztery ze swoich pierwszych pięciu dołków, aby spadły do ​​3 w turnieju i grozi mu przeoczenie elementów, jeśli nie będzie mógł odwrócić sytuacji.

Skalisty start dla tygrysów

Augusta National ściga Tiger Woods.

Pięciokrotny mistrz Masters rozpoczął w drugiej rundzie ciężki start. Woods zdobył trzy z pierwszych czterech miejsc, aby przejść do dwóch kolejnych w mistrzostwach.

Wcześnie zmaga się z jazdą i żelazkami. Woods przegapił oba pierwsze dwa pasy, a wątpliwe żelazo w trzeciej klasie spadło zbyt daleko od greenu, tworząc straszydło.

The Masters to jedyny duży turniej, w którym Woods nie przegapił cięć. Ta passa może być w niebezpieczeństwie, jeśli nie będzie mógł odwrócić sprawy. 50 najlepszych graczy i związków awansuje do końca tygodnia.

Przewidywany spadek wynosi obecnie ponad 3 graczy, ale może wzrosnąć, gdy duża grupa graczy nadal będzie na torze, a wiatry będą wiać wokół Augusta National.

Woods otwiera drugą rundę z duchem

Tiger Woods ogląda swój strzał z bunkra na pierwszym dołku podczas drugiej rundy na Masters.  Zdjęcie / AP
Tiger Woods ogląda swój strzał z bunkra na pierwszym dołku podczas drugiej rundy na Masters. Zdjęcie / AP

Tiger Woods rozpoczął swoją drugą rundę Turnieju Masters z duchem, aby powrócić na ten sam poziom w turnieju.

Pięciokrotny mistrz Masters jako pierwszy trafił na koszulkę Bar 4 w skarbcu. Jego zbliżający się strzał padł na prawo od zielonej strefy. Jego kolejny ton głosu przetoczył się o 7 stóp od szpilki, a jego rzut przesunął się w lewo. osiadł na duchu.

READ  Billy Slater został ujawniony jako trener stanu Queensland

Woods zdobył wynik 1 do 71 w pierwszej rundzie w swojej pierwszej rundzie rywalizacji od czasu wypadku samochodowego w lutym 2021 r. z poważną kontuzją prawej nogi, a 46-latek nie przegapił przyłożenia w Masters. 50 najlepszych graczy i relacje przechodzi do weekendu Augusta National.

Schwartzel trzy posty poniżej

Charles Schwartzell popłynął z wiatrem, zdobywając 3 do 69 punktów w drugiej rundzie Masters, najlepszej fali golfistów w Augusta National.

Mistrz Masters 2011 ma 3 miejsca poniżej mistrzostw i jest w dobrej formie na weekend.

Schwartzel wystawił pięć ptaków, w tym jednego w 16 par 3, które stworzył z pięknym strzałem na tee z odległości do 4 stóp. Uratował równość z drzew na segmencie 418, rozpraszając się od przedniego lewego bunkra do 9 stóp, a następnie odpływu.

Schwarzel zakończył walkę na chwilę przed pięciokrotnym mistrzem Masters Tigerem Woodsem, który walczył w swojej drugiej rundzie. Woods strzelił 1 do 71 w rundzie otwierającej.

Oosthuizen wycofuje

Tiger Woods będzie miał o jednego partnera mniej w drugiej rundzie Masters.

Louis Oosthuizen wycofał się z turnieju. Organizatorzy ogłosili to na 90 minut przed rozpoczęciem meczu Oosthuizen z Woodsem i Joaquinem Niemannem.

Oosthuizen wskazał, że przyczyną była kontuzja. Szczegóły nie zostały ogłoszone od razu. Otworzył turniej z wynikiem 4 na 76 w czwartek.

Johnson w kontrowersji

Dustin Johnson uderza w koszulkę.  Zdjęcie / AP
Dustin Johnson uderza w koszulkę. Zdjęcie / AP

Dustin Johnson ścigający lidera na początku trasy wokalnej Masters.

Mistrz Masters 2020 poleciał na czwartym dołku par 3, aby zejść do minus 4, jeden strzał za Sungjae Im.

W czwartek w rundzie otwarcia Johnson uplasował się 3 poniżej 69. Zaczął swój drugi bieg trzy sezony z rzędu, zanim uderzył w żelazka w zakresie 5 stóp na czwartym miejscu, zanim uderzył.

Odbijając się wcześnie, wykonał zamach na Bar-4 jako pierwszy, gdy piłka nie dotarła do greenu i stoczyła się w dół wzgórza w kierunku jego stóp. Odbił się, turlając się w 24-stopowym ptasim uderzeniu, aby wrócić do poziomu 5 poniżej.

Pomiędzy pierwszą falą drugiej rundy nastąpił niewielki ruch na tablicy wyników, chociaż wielu byłych mistrzów powoli robi postępy. Charles Schwarzl, zwycięzca z 2011 roku, jest 2 do 2 dnia i 2 do mistrzostw na 10 dołków w drugiej rundzie. Bubba Watson, dwukrotny mistrz Masters, ma 2 poniżej mistrzostwa i 1 poniżej mistrzostw do siódmego.

READ  Rugby Australia obniża limity „Ghetto Law” po ostatnich pasach All Blacks

Pięciokrotny zdobywca Zielonej Kurtki Tiger Woods jest częścią popołudniowej sesji. Woods znokautuje 1 do 71 lat w swoim pierwszym zawodowym turnieju od czasu wypadku samochodowego w lutym 2021 roku.

Oczekuje się, że wiatr wzrośnie

Oczekuje się, że wiatry wzrosną podczas drugiej rundy Turnieju Mistrzów i jest duża szansa, że ​​wraz z tym poprawią się wyniki.

National Weather Service spodziewa się słonecznego nieba dla Augusta National z utrzymującymi się wiatrami o prędkości ponad 15-20 mil na godzinę przez całe popołudnie.

Dziewiętnastu z 90 graczy na boisku zdobyło równe lub lepsze wyniki w rundzie otwierającej. Ta liczba może osłabnąć wraz z nadchodzącym cięciem.

Top 50 linków zakwalifikuje się na weekend. Wiele znanych nazwisk będzie chciało zawrócić po niepewnych rundach otwarcia. Brooks Koepka i Kevin Kisner otworzyli mecz z wynikiem 3 na 75, podczas gdy Justin Thomas i Bryson DeChambeau zdobyli w czwartek wynik 4 na 76 w łagodniejszych warunkach.

Tiger Woods wyjdzie po południu i wyjdzie z mocnym wynikiem 1 poniżej 71 w czwartek.

Tiger Woods wychodzi mocny w pierwszej rundzie

Tiger Woods w turnieju Masters.  Zdjęcie / AP
Tiger Woods w turnieju Masters. Zdjęcie / AP

Tiger Woods ma rację, ponieważ chce wejść do drugiej rundy Masters. Ubiera się na czerwono w wieku 1 poniżej i jest jednym z zaledwie 17 graczy, którzy złamali remis.

Będzie miał lepsze pojęcie o tym, gdzie jest, kiedy Woods przyjedzie w piątek po południu.

Sunjae Im zaczyna dzień z jednostrzałowym prowadzeniem po 5 do 67. O jeden strzał wyprzedza Camerona Smitha, w tym Dustina Johnsona. Im i Johnson są wczesnymi startami w drugiej rundzie z silniejszymi wiatrami w prognozie.

Piątek jest również o pierwszej pięćdziesiątce i związku, który chcesz wyciąć. To jest jedyny główny film, którego Woods nie przegapił jako profesjonalista.

Wielkim testem dla Woodsa jest podniesienie nóg. Po raz pierwszy przejechał 18 dołków w kolejnych dniach od powrotu z wypadku samochodowego 14 miesięcy temu.