Golden Knights, kibice ciepło przyjmują byłego trenera Galanta, popularne reakcje przed VGK Polish Off Rangers, 5-1, czwartek; Za dwa dni odwiedzisz Flori

Historia Alana Snella Zdjęcia J. Tiga O’Donnell

Czasami wydaje się, że Vegas Golden Knights to wciąż młoda drużyna. Ale teraz, w roku 5, franczyza jest na tyle stara, że ​​łatwo jest wzbudzić emocje, gdy stare konie, takie jak oryginalny trener Gerard Gallant i były gwiazdor Ryan Reeves, wracają na VGK Arena.

Gallant został zwolniony prawie dwa lata temu w połowie stycznia 2020 roku, podczas gdy mocny browar Reaves trafił do New York Rangers przed tym sezonem.

Ale Gallant, teraz trener Rangersów, i Reeves otrzymali ciepłe przyjęcie, gdy obaj pojawili się w filmach z pierwszego okresu, gdy Golden Knights gościli Rangersów w czwartkowy wieczór. Złoci Rycerze, wzmocnieni powrotem bramkarza Robina Lehnera i napastnika Marka Stone’a, odnieśli potężne zwycięstwo 5:1 nad Rangers w czwartek.

Rycerze ogłosili obecność w 18117.

Powitanie VGK za pośrednictwem wideo:

*

Rycerze otworzyli wynik w grze siłowej, gdy napastnik Jonathan Marchesault wykonał atak z bekhendu. Rycerze awansowali 1:0 po jednej tercji.

Jednak zaledwie 52 sekundy po przerwie Chris Kreider z Rangers strzelił swojego 21. gola w sezonie, prowadząc grę jednym.

Złoci Rycerze odpowiedzieli.

Mark Stone i Matthias Janmark zdobyli swoje siódme gole w tym sezonie, dając Rycerzom prowadzenie 3:1 po środkowej sekcji przeciwko staremu trenerowi VGK.

*

Złoci Rycerze zorganizowali Gay Pride Night, a przedmeczową rozgrzewkę uświetniły specjalne koszulki, które miały zostać wystawione na aukcję. Spójrz:

*

Dwa gole byłego zawodnika Rangers, Bretta Howdena i Marquessaulta (18. miejsce), pokonały Rangersów w trzecim meczu i zapewniły Rycerzom 23. zwycięstwo w tym sezonie.

Rycerze posiadają 47 punktów i zasiadają nie tylko na szczycie Dywizji Pacyfiku, ale na szczycie całej Konferencji Zachodniej.

Drużyna Vegas ponownie spotkała się z przeciwnikiem w sobotę, kiedy były gracz Golden Knights Marc-Andre Fleury odwiedził T-Mobile Arena z Chicago Blackhawks, którzy przegrali z Coyotes 6:4 w Arizonie w czwartek.

READ  Puchar Ameryki: Alinghi przeprojektowuje łódź Nowej Zelandii

Ekipa wideo VGK powróci, by oddać hołd Flower z czterech sezonów w Las Vegas. Będą mieli z czego wybierać.