Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Goa współpracuje z Akademią Ashrekar w celu doskonalenia talentów krykieta | Wiadomości z Goa

Panaji: Rząd stanowy podpisał Memorandum of Understanding z Ashrekar Cricket Academy, aby wybrać 50 młodych graczy, którzy następnie zostaną przeszkoleni, aby podążać śladami niektórych z największych nazwisk w Indiach.
Sachin Tendulkar, Vinod Kambli, Ajit Agarkar, Ramesh Powar i Pravin Amre to tylko niektóre z klejnotów, które zostały wypolerowane przez Ramakanta Achrekara, założyciela akademii, aby zmienić ich w wielkich krykieta.
Asherkar zmarł w 2019 roku, ale jego najlepsi uczniowie kontynuują jego dziedzictwo poprzez akademię.
„Byłem zaangażowany w Shivaji Park Academies, gdzie pojawiły się produkty takie jak Shreyas Iyer i Shardul Thakur, więc znamy głębię formuły, która, jeśli zostanie wdrożona tutaj, może zadziałać”, powiedział były indyjski krykiecista Praveen Amer, który jest teraz technicznym doradca Akademii Krykieta Achrekar. „To będzie proces. Budowa zajęła około 12 lat (Shreyas i Chardol). Będziemy potrzebować długoterminowego programu.”
Rząd stanowy, za pośrednictwem Dyrekcji ds. Sportu i Młodzieży (DSYA), nawiązał 15-letnie partnerstwo. Nie podano żadnych szczegółów, ale źródła podają, że nacisk kładziony jest najpierw na zidentyfikowanie 50 krykieta, a następnie zapewnienie im „szkolenia naukowego”.
„Dzieci z Goan będą miały teraz szansę zagrać w krykieta na poziomie krajowym. Każdy, kto jest zainteresowany przystąpieniem do akademii, może uzyskać wstęp za darmo. Pojawi się międzynarodowy standardowy teren i zostanie wykonana odpowiednia konserwacja” – powiedział premier Pramod Sawant. Wtorek.
Ziemia pojawi się w Navlim na Sachali, kręgu siedziby premiera.
Źródła podają, że Amr, który był kapitanem Goa w Pucharze Ranji w sezonie 2000-01, zażądał dziewięciu boisk na ziemi i szatni na zasadzie pierwszeństwa.
„Grałem w krykieta Ranji na Goa, więc znam tutaj korzenie. Atul Shirodkar jest bardzo namiętną osobą. Jego marzeniem było, aby upośledzone dzieci miały udogodnienia. To jest cały pomysł. Chcemy infrastruktury” – powiedział Amr.
Premier powiedział, że Amr będzie kierował akademią w Goa.
„To projekt długoterminowy” – powiedział Sawant. Akademia z pewnością będzie się rozwijać w nadchodzących latach. Nie mamy określonej liczby praktykantów. W razie potrzeby będą dodawać. Atul objął prowadzenie. Dziękuję im”.
Sawant powiedział, że Stowarzyszenie Krykieta Goa (GCA) nie było konsultowane przed podpisaniem umowy.