Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Główny turniej UFC 279 nie będzie transmitowany w Polsce z powodu zakazu

Główny turniej UFC 279 nie będzie transmitowany w Polsce z powodu zakazu

Zakaz transmisji rosyjskich sportowców w Polsce skacze na inny poziom Nate Diaz przeciwko. Kalambury Szemajewa Nie będzie emitowany w kraju. Jest to pierwsze wydarzenie, w którym tak głośny mecz nie był transmitowany z powodu zakazu.

Ujawniony przez pracownika Polsatu Sport, Bowie Werbeckże stacja telewizyjna nie wyemituje tytułu UFC 279. Powodem decyzji są powiązania Szemajewa z czeczeńskim dyktatorem Ramadan Kadyrow Wspomniany zakaz.

Chimajew kontra Diaz jest głównym wydarzeniem UFC 279, które odbędzie się w najbliższą sobotę na T-Mobile Arena w Las Vegas. Ten konkretny mecz wywołał duże zainteresowanie społeczności MMA na całym świecie, ponieważ byłaby ostatnią walką Diaza w jego dekadzie. Z drugiej strony Poor’s chce kontynuować zwycięską passę i utrzymać niepokonaną pozycję.

Jednak według Wyrobka, Polsat – prezenter polskiej telewizji, który nadaje UFC Wydarzenia od 2018 począwszy od UFC 220 – Walka nie będzie transmitowana. Jak przystało na wszystkich nadawców w Polsce, obowiązuje zakaz dla rosyjskich sportowców. Po raz drugi zablokował transmisję bitwy Czemajewa, podobnie jak jego walka z nim Gilberta oparzenia Tego też nie pokazano.

Rewelacja nastąpiła na Twitterze, gdy użytkownik Twittera wskazał, że Polsat umieścił w swoim harmonogramie nazwiska bojowników:

Czy będzie transmisja z Fight Night w Polsat Sport? Ostatnio nie było walki o włóczęgów, ale generalnie ta pozycja w programie na oficjalnej stronie stacji jest nieco myląca.

„Nie będzie transmitować ;)”

Rosyjscy sportowcy zbanowani

Wspomniany zakaz został wprowadzony w lutym, po wkroczeniu wojsk rosyjskich na terytorium Ukrainy. Nie wystartowała jednak tak dobrze, jak TVP Sport – kanał wchodzący w skład Polskiego Radia – nadający Bellator Pokazywane wydarzenia Cyryl Sedelnikow walczyć przeciwko gokan Sarikam W Bellator 275. Problem polegał nie tylko na tym, że Sidelnikov był Rosjaninem, ale także Fedor Emelianenko chroniony. Były członek Włodzimierz Putin Kierownictwo zrobiło to przed kamerą i tak – w telewizji. Wydarzenie miało miejsce 25 lutego, zaledwie 24 godziny po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji.

READ  Polska Wirtualna Polska przejmuje działalność Grupy Szallas w Rumunii, Chorwacji

Od tego czasu zarówno TVP Sport, który transmituje również wydarzenia ONE FC w kraju, jak i Polsat Sport nie transmitowały żadnych walk rosyjskich myśliwców. Zamiast tego widzom pokazano komunikat, że konkretna walka nie będzie transmitowana.

Zdarzały się jednak wyjątki od tej reguły, jak nadał Polsat Matthews Jamrot walczyć przeciwko Arman Carukjan. Polscy kibice też byli świadkami Al-Jumin funt szterling Obroń tytuł przed Piotr Jang na UFC 273. Wszystko dlatego, że Jan zajął publiczne stanowisko przeciwko rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Polska społeczność MMA podążyła za trendem, jak KSW Zwolnili z kontraktu wszystkich rosyjskich myśliwców. Również polskie myśliwce zażądały zwolnienia z modernizacji ACA z siedzibą w Rosji i zostały przyznane.