Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Głowa byłej dziewczyny zadebiutuje w telewizji jako Kate Middleton w The Crown | korona

Młoda aktorka dostała swoją pierwszą zawodową rolę jako Kate Middleton w popularnym serialu Netflix korona.

Meg Bellamy, lat 19, była dyrektorka w St Crispin’s School w Wokingham w Berkshire, została wybrana po tym, jak poddała się testowi samodzielnego nagrywania po zadzwonieniu w mediach społecznościowych.

Na ekranie zadebiutują także 21-letni Ed McPhee i 16-letni Rufus Kampa, którzy zagrają młodsze wersje obecnego męża księżnej Cambridge, książę William.

Cała trójka pojawi się w szóstej i ostatniej serii serialu, której zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

korona jest dramat historyczny Datowana na panowanie królowej Elżbiety II, szósta seria ma przedstawiać lata od śmierci Diany, księżnej Walii w 1997 roku.

Mówi się, że Kampa zagra księcia Williama zaraz po śmierci matki, a McVeigh i Bellamy zagrają księcia i księżną podczas studiów na Uniwersytecie St Andrews, gdzie poznali się w 2001 roku.

Kate Middleton, przedstawiona na zdjęciu w 2005 roku, spotkała księcia Williama na Uniwersytecie St Andrews. Zdjęcia: David Cheskin/Penn

Zrozumiałe jest, że Bellamy zdobył tę rolę zaledwie kilka miesięcy po opuszczeniu St. Crispin, ogólną rolę i brak zawodowego doświadczenia aktorskiego, Raport „Daily Telegraph”.

Podobno ma ocenę A * z dramatu na poziomie A i zagrała w wielu produkcjach szkolnych, a także podobno pracowała jako performerka w Legolandzie w pobliskim Windsor.

McPhee ukończył London Drama Centre w 2021 roku i wystąpił jako stand-up w sztuce Camp Siegfried in the Old Vic, ale jeszcze nie pojawił się na ekranie.

Kampa pojawiła się w wielu produkcjach scenicznych, ostatnio jako tytułowa postać w muzycznej wersji The Secret Diary of Adrian Mole w wieku 13 i 3/4 lat oraz jako Artful Dodger Olivera!

Inne gwiazdy, które pojawią się w The Crown to Olivia Colman, która grała królową; Matt Smith, który grał księcia Filipa; i Helena Bonham Carter, która grała księżniczkę Margaret.

Piąta seria ma wyemitować w listopadziebędzie obejmować zupełnie nową załogę, z Imelda Staunton jako KrólowaJonathan Pryce jako książę Filip i Leslie Manville jako księżniczka Małgorzata.

W serialu wystąpią także Dominic West jako książę Karol i Elizabeth Debicki jako Diana, księżna Walii.

Zapytany o pokaz w zeszłym roku, książę Harry określił go jako „fikcyjny”, ale „luźno oparty na faktach”.

„To daje przybliżone pojęcie o tym stylu życia, presji stawiania obowiązku i służby ponad rodzinę i wszystko inne oraz co może z tego wyniknąć” – powiedział.

READ  Filipińczycy pracują we Francji i Bangladeszu