Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Girls Aloud wyruszają w trasę koncertową poświęconą zmarłej koleżance z zespołu Sarah Harding |  Wiadomości o sztuce i sztuce

Girls Aloud wyruszają w trasę koncertową poświęconą zmarłej koleżance z zespołu Sarah Harding | Wiadomości o sztuce i sztuce

Pierwszy występ powrotny w Dublinie obfitował w wiele wzruszających momentów, w tym występ zespołu u boku Sarah Harding, która zmarła na raka we wrześniu 2021 roku.


Sobota 18 maja 2024 o 08:41, Wielka Brytania

Girls Aloud wyszły na scenę podczas pierwszego koncertu w ramach trasy koncertowej, składając emocjonalny hołd zmarłej koleżance z zespołu Sarah Harding.

30-minutowe opóźnienie występu, za które obwiniano „Zamknięcie autostrady w Dublinie”, w niczym nie stłumiło radości publiczności, gdy na scenie pojawiły się Nadine Coyle, Cheryl, Nicola Roberts i Kimberley Walsh, stojąc na poszczególnych platformach, śpiewając swoje Hit z 2008 roku nr „Nietykalny”.

Trasa powrotna była poświęcona Hardingowi, u którego zdiagnozowano raka Zmarł we wrześniu 2021 r Ma 39 lat.


zdjęcie:
Nieżyjący już kolega z zespołu zajął centralne miejsce. Zdjęcie: Tom Dymond/Shutterstock

Podczas występu, Grupa Wystąpił w duecie z Hardingiem, którego wokal I’ll Stand By You zagrał, gdy dołączyli na żywo na scenie.

Później zaśpiewali jeden ze swoich największych hitów, The Promise, po czym piosenkarze zatrzymali się i odwrócili tyłem do publiczności, aby obejrzeć materiał filmowy, na którym Harding wykonuje piosenkę samotnie.

Wpis na oficjalnym profilu Girls Aloud

Piosenkarki wygrały Popstars: The Rivals w 2002 roku i założyły Girls Aloud, zdobywając cztery single na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii i nagrodę Brit Award.

Czytaj więcej:
Trasa „nigdy nie będzie taka sama” bez Sarah
Nekrolog Sary Harding
Życie gwiazd Girls Aloud na zdjęciach

Połączyli się ponownie przy nowej muzyce, aby uczcić 10. rocznicę istnienia w 2012 roku, podczas gdy drugie spotkanie zaplanowano na 20. rocznicę, kiedy u Hardinga zdiagnozowano raka.


zdjęcie:
Trasa została przydzielona Hardingowi. Zdjęcie: Tom Dymond/Shutterstock

Niecałą godzinę przed spodziewanym przybyciem do dublińskiej 3Arena grupa opublikowała zaktualizowany czas występów na X.
Powiedziała, że ​​ze względu na „zamknięte autostrady Dublin Highway” zespół przybędzie 30 minut później niż oczekiwano o 21:15.

READ  Harry i Meghan zdobywają nagrodę za sprawiedliwość rasową i zdrowie psychiczne | Książę Harry

Przed występem post na Girls Aloud

„…Ciężko pracowaliśmy, aby ten program był dla was wszystkich wyjątkowy”.

Po dwóch kolejnych wieczorach otwarcia w 3Arena w Dublinie Girls Aloud zagrają dwa koncerty w SSE Arena w Belfaście w poniedziałek i wtorek, a następnie od czwartku do soboty udają się do Manchester AO Arena.

To limitowana edycja tej historii, więc niestety ta zawartość nie jest dostępna.

Odblokuj pełną wersję

W listopadzie grupa była zmuszona dodać sześć dodatkowych dat do swojej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Irlandii w 2024 roku ze względu na „bezprecedensowy popyt” po przedsprzedaży biletów.