Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Giovanni Pernice ucieka za granicę po „rezygnacji” z BBC Strictly w związku z rozpoczęciem śledztwa BBC

Giovanni Pernice ucieka za granicę po „rezygnacji” z BBC Strictly w związku z rozpoczęciem śledztwa BBC

Profesjonalny tancerz Giovanni Pernice uciekł do Portugalii, gdzie zauważono go po raz pierwszy od czasu opuszczenia Strictly Come Dancing i śledztwa BBC.

Według doniesień Giovanni Perenice po dziewięciu latach opuścił Strictly Come Dancing(BBC/Ray Burmeston)

Profesjonalista tańca Giovanni Pernice został przyłapany w Portugalii po dochodzeniu BBC w sprawie gwiazdy.

Profesjonalny tancerz zmaga się z plotkami, że po dziewięciu latach występów w programie zrezygnował z udziału w zawodach tanecznych. Nastąpiło to po wycieku wewnętrznej notatki, w której nie figurowało Giovanniego na tegorocznej liście zawodowych tancerzy, co wzbudziło spekulacje na temat jego odejścia. Ostatni sezon w serialu miał dramatyczny, podczas którego spotkał się z kontrowersjami dotyczącymi stylu treningu.

Giovanni był połączony z aktorką Amandą Abbington w serialu z 2023 roku, która opuściła serial w połowie. Później ujawniła, że ​​po występie w programie zdiagnozowano u niej łagodny zespół stresu pourazowego (PTSD). Doniesiono, że Giovanni opuścił program po tym, jak oprócz Amandy pojawiły się zarzuty ze strony dwóch innych byłych partnerów tanecznych.

33-latek pojechał do Dubaju ze swoją dziewczyną Molly Brown na kilka dni przed pojawieniem się plotek. Teraz udali się na kolejną przerwę do Portugalii, gdzie razem odpoczywają. Giovanni został przyłapany na zakupach z Molly, zanim wypili drinka z przyjaciółmi.

Tancerz miał na sobie biały T-shirt i duże okulary przeciwsłoneczne, ignorując surowy dramat. Źródło podało: „Giovanni i jego dziewczyna byli na zakupach”. codzienna poczta. „Wyglądali bardzo intensywnie i wyglądało na to, że się pokłócili, ale wydawało się, że dość szybko się pogodzili, gdy później widzieliśmy ich całujących się w restauracji. Wydawało się, że to zupełnie oderwane od surowego dramatu, gdy widziano ich palących, popijających koktajle w słońce.”

Giovanni pojechał do Portugalii ze swoją dziewczyną Molly(@mollybrownxox/Instagram)
Tancerz widziano, jak robił zakupy i pił drinki z przyjacielem(@mollybrownxox/Instagram)

W piątek ujawniono, że szefowie BBC wszczęli dochodzenie po tym, jak trzech byłych partnerów Giovanniego zatrudniło prawników. Według doniesień firma „zbiera obecnie dowody” w związku z tymi potępiającymi zarzutami. według słońceFormalne skargi zostały zarejestrowane osobno, ale przez tę samą dużą kancelarię prawną, Carter Rock.

READ  Zniknięcie Juliana Sandsa – Aktualizacja: Biuro szeryfa przedstawia aktualne informacje na temat poszukiwań zaginionego aktora

Trzej skarżący nie zostali wymienieni. Rzeczniczka Cartera Rucka, który zarabia 700 funtów na godzinę, powiedziała: „Do BBC złożono kilka poważnych skarg, które obecnie zbiera dowody, ponieważ sprawa jest nadal w toku, na razie nie można udzielić kolejnego komentarza”. .”

Źródło powiedziało The Sun: „To trudne czasy dla BBC – szczerze mówiąc, to koszmarna sytuacja. Od miesięcy krążą pogłoski na temat zarzutów dotyczących jego zachowania, ale stacja stanowczo odmawia wszczęcia jakiegokolwiek dochodzenia. Dopiero kiedy trzech zawodników złożyło skargę, że rzekomo odnieśli kontuzję i byli zbyt zaniepokojeni niektórymi jego metodami treningowymi i zachowaniem, aby podjąć jakiekolwiek działania.