Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gigi Hadid oszałamia w obszernej czarnej sukience na pokazie Alberty Ferretti na Milan Fashion Week

Gigi Hadid miała na sobie czarną warstwową sukienkę, gdy szła na wybiegu Alberta Ferretti wiosna/lato 2022 podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

26-letnia modelka pokazała swoje świeżo ufarbowane brunetki, gdy szła wzdłuż włoskiego wybiegu.

Pojawienie się Gigi w modelingu nastąpiło po tym, jak w dziwny sposób obchodziła pierwsze urodziny swojej córki Khai w obecności ukochanej siostry Belli i matki Yolandy.

Gigi kołysała efektowną czarną sukienkę ze szczegółowym dekoltem z misternymi rozcięciami, przechodzącą w seksowną plisowaną spódnicę.

Jej ulubiona gwiazda mody utrzymywała swoje brunetki w wyrafinowanym wyglądzie, gdy podskakiwała na wybiegu dla tłumu gwiazd.

Jak zawsze, Gigi zajęła centralne miejsce na wybiegu projektanta, pokazując najnowsze stylizacje Ferretti podczas powrotu do tradycyjnej mody po pandemii Covid.

Imponująco ubrana: trafiła na wybieg na włoski pokaz mody

Wygląda dobrze! Modelka pokazała swoje świeżo ufarbowane brunetki, gdy udała się na wybieg na włoski pokaz mody.

Wskoczyć!  Gwiazda zrobiła sobie odległe społecznie selfie z fanem, wskakując w tło ujęcia

Wskoczyć! Gwiazda zrobiła sobie odległe społecznie selfie z fanem, wskakując w tło ujęcia

Po pokazie mody Gigi zatrzymała się na krótko, aby podpisać autografy dla fanów i poprosiła o pomoc pobliską ścianę, aby upewnić się, że przestrzega środków dystansu społecznego.

Wcześniej szczegółowo opisała swoje plany robienia odległych selfie ze swoimi fanami, aby zapewnić jej bezpieczeństwo podczas pandemii Covid.

W środę rano zabrała się na Twittera, aby napisać: „Do moich kochanych fanów – poza pokazami, spotkaniami itp. Przez resztę miesiąca mody muszę zachować dystans społeczny w odniesieniu do protokołu COVID i testów w miejscu pracy.

Aby zrobić zdjęcie, zostaw trochę miejsca, a ja wskoczę w tło Twojego zdjęcia profilowego 🙂 Dziękuję za wyrozumiałość [heart emoji]”

Bezczelny: Gigi żartobliwie wysuwa język po tym, jak zdjęła maskę, wychodząc po pokazie mody

Bezczelny: Gigi żartobliwie wysuwa język po tym, jak zdjęła maskę, wychodząc po pokazie mody

Dynamiczny duet: Amelia (po lewej) i Elisa w każdym calu przedstawiały idealne rodzeństwo, kiedy przybyły na wybieg w równie eleganckich zespołach.

Obecna była również wspaniała żona Idrisa Elby, Sabrina, która emanowała elegancją w garniturze z kociołka w kolorze wielbłąda i czarnych szpilkach.

Modelka podkreśliła swój wygląd masywnymi złotymi kolczykami i ściągnęła swoje kruczoczarne włosy z powrotem w prosty kucyk.

Siostrzenica księżnej Diany, Lady Amelia i Lady Elisa Spencer, skupiły się na magii, kiedy pojawiły się we własnych wyrafinowanych kolekcjach.

Fit and Tidy: Amelia zdecydowała się na prosty czarny trzyczęściowy garnitur

Piękna: Elisa jest identyczna w kolorze wina

Dopasowany i schludny: Amelia wybrała prosty czarny trzyczęściowy garnitur, podczas gdy Elisa pasowała do wyglądu w kolorze wina, a para nosiła pasującą blond tiarę w loki, podczas gdy pozowali do zdjęć.

Wyróżniający się: Amelia zdecydowała się na ostry czarny garnitur z dopasowaną marynarką i głębokim stanikiem podczas jej efektownego przybycia na pokaz mody.

Wyróżniający się: Amelia zdecydowała się na ostry czarny garnitur z dopasowaną marynarką i głębokim stanikiem podczas jej efektownego przybycia na pokaz mody.

Gwiazda mody: Tymczasem Elisa dodała odrobinę koloru swoim eleganckim zestawem, zamiast tego decydując się na dwurzędową, zanurzoną kurtkę, gdy przybyła.

Gwiazda mody: Tymczasem Elisa dodała odrobinę koloru swoim eleganckim zestawem, zamiast tego decydując się na dwurzędową, zanurzoną kurtkę, gdy przybyła.

Amelia zdecydowała się na prosty czarny trzyczęściowy garnitur ze spodniami, podczas gdy Elisa pasowała do wyglądu w kolorze wina, a para miała na sobie pasujące blond warkocze w luźne loki, gdy pozowali do zdjęć.

We wtorek Gigi dała fanom zakulisowe spojrzenie na urodzinową ekstrawagancję swojego dziecka na jej Instagram Stories.

W ceremonii wzięła udział cała rodzina Hadid, w tym jej siostra Bella i matka Yolanda, i odbyła się w jej luksusowym mieszkaniu w Nowym Jorku.

Pierwszy slajd w poście Gigi przedstawiał ustawianie wyszukanych dekoracji na patio jej mieszkania, w tym cztery duże złote balony z imieniem Khai.

Kreacje balonu w kształcie pandy pochodziły z popularnego programu animacyjnego dla dzieci Word Party, który wydawał się być dominującym tematem imprezy.

Niektóre z mniej imponujących pokazów balonów, w tym pierwsza duża liczba oznaczająca pierwsze urodziny Khai, były rozrzucone po całej przestrzeni.

Wyjście: Dziś wcześniej Gigi wyszczupliła swobodną figurę w białym dresie i kremowym sweterku

Wygoda: po wylądowaniu w Mediolanie niosła swoje niezbędne rzeczy w czarnej skórzanej torebce i akcesoria w ciemnych okularach przeciwsłonecznych

Wyjazd za granicę: Wcześniej tego dnia Gigi ubrała się swobodnie w biały dres i kremowy kardigan, gdy przeszła przez lotnisko po wylądowaniu w Mediolanie

Przerwa na środku podwórka była bezpieczną dla dzieci ogrodzeniem, które pozwalało maluchowi spędzać czas na świeżym powietrzu bez zranienia.

Pudełko zawierało bladoróżową miniaturową zjeżdżalnię, uroczą figurkę hipopotama i kostki lekhie, którymi mogła się bawić, podczas gdy jej goście się mieszali.

Był też mały nadmuchiwany sweter z dołączoną piłką, w której Khai mógł się bawić. „Moje dziecko przeszło na jedno w ten weekend” – napisał jeden z jej postów.

Kolorowy wystrój: we wtorek Gigi dała fanom zakulisowe spojrzenie na pierwsze urodziny swojej córki Khai

Rozrzutny: Pierwszy slajd w poście Gigi przedstawiał wyszukane dekoracje na patio jej mieszkania, w tym cztery duże złote balony, które zawierają imię Khai.

COLORFUL DECOR: We wtorek Gigi dała fanom zakulisowe spojrzenie na niesamowitość pierwszych urodzin jej dziecka Khai na swoich Instagram Stories

W domu: Na imprezę wzięła udział cała rodzina Hadidów, w tym siostra Bella i matka Yolanda, i odbyła się w jej luksusowym mieszkaniu w Nowym Jorku.

W domu: Na imprezę wzięła udział cała rodzina Hadidów, w tym siostra Bella i matka Yolanda, i odbyła się w jej luksusowym mieszkaniu w Nowym Jorku.