Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gearbox zamyka stare fora dyskusyjne, zamienia się w niezgodę

Gearbox zamyka stare fora dyskusyjne, zamienia się w niezgodę

Nie każ mi klikać na tag

zrzut ekranu: Simpsonowie

Wektor ruchu świeżo ogłoszone Ta firma wkrótce Zamknij ich fora dyskusyjne i zachęć wszystkich użytkowników do przejścia na pojedynczą grę handryczenie się dla potrzeb ich społeczności. Znowu tu jestem, żeby powiedzieć, że to bardzo głupi pomysł.

Ogłoszenie na forach—która w obecnej formie istnieje od 2015 roku, a wcześniej długo —Pokazuje, że już byli Zamknięte tylko do odczytu, a wkrótce będzie wiped całkowicie, z 30 dniami przydzielonymi użytkownikom”Zapisz dowolną zawartość, którą chcesz zachować”:

Odbyliśmy wiele dobrych lat rozmów na forach Gearbox. To było świetne miejsce, aby połączyć się z wami wszystkimi i rajem dla wspaniałych dyskusji, spotkań i wsparcia. W ciągu ostatniego roku zauważyliśmy, że wielu członków naszej społeczności woli udostępniać treści na naszych innych platformach społecznościowych – i to świetnie. Uwielbiamy rozmawiać z wami wszystkimi i utrzymywać społeczność tam.

Patrząc na to, gdzie odbywają się rozmowy i wyrażane są opinie, chcemy kontynuować ten dialog na naszych kanałach społecznościowych, gdzie duża część społeczności otrzymuje informacje. Nasz zespół wsparcia będzie nadal otrzymywać Twoje opinie i wątpliwości poprzez support.gearbox.com.

Od 19 lipca 2022 r. zmienimy kategorie na „Tylko do odczytu”. Oznacza to, że członkowie nie będą mogli tworzyć postów na forach, ale ludzie będą mogli czytać poprzednie posty. Zapewni to 30 dni na zapisanie treści, które chcesz zachować przed jej zamknięciem. Jeszcze tego lata zauważycie nową stronę Gearbox, a fora znikną całkowicie.

Dziękuję za lata rozmów, przewodników i wsparcia oraz za uczynienie tej społeczności tak wspaniałą. Nie możemy się doczekać dalszej rozmowy z Tobą.

To był i zawsze będzie najgłupszy trend w prowadzeniu społeczności gier wideo. Rozumiem, że fora stają się coraz mniej popularne, a ich lodowate tendencje niosą ze sobą szereg wyzwań. Chęć zamknięcia forów w obliczu malejącego użycia i znacznych postępów w technologii To zupełnie normalne i zrozumiałe.

Ale konwersja tej funkcji na Discord nie jest odpowiedzią! niezgoda i fora, Jak wyjaśniono szczegółowo wcześniej na tej stroniezupełnie inne strony z zupełnie innymi funkcjami!

Discord świetnie się teraz rozmawia. To miejsce do czatów w czasie rzeczywistym (lub do wynajęcia kilkugodzinnych, jeśli nie jest zajęty), świetny sposób na zarządzanie wieloma pokojami rozmów i wiadomościami głosowymi, a jeśli tego chcesz – i milionami ludzi na całym świecie świat, dla wielu potrzeb i pragnień – wtedy niesamowity!

Fora nie są jednak takie same. Nic podobnego. Fora są bardziej przemyślane, bardziej rozważne i choć daleko im do ideału – jestem pewien, że możesz zamieścić miliard przykładów od osób, które nie były celowe i nie były brane pod uwagę na forach – chodzi o to, że są bardziej trwałe.

Fora tworzą historię lub archiwum, które możemy przeszukiwać, dzięki czemu możemy to zrobić za każdym razem, gdy chcemy ponownie przejrzeć problemy, znaleźć pomoc w rozwiązaniu problemu lub zobaczyć, co się dzieje przez określony czas. Jest papierowy ślad i chociaż czasami prowadzi to do zawstydzających scen w programach telewizyjnych i ujawnianiu gier, innym razem jest to ogromna pomoc w problemach technicznych lub częściach gry, w których nadal tkwisz.

Wydawcy gier wideo i studia, błagam, jeśli naprawdę musisz znaleźć sposób na migrację i dziedzictwo swoich społeczności do nowej platformy lub usługi, znajdź (lub stwórz!) jedną bardziej odpowiednią do tego zadania.

READ  Reboot Microsoft Perfect Dark zostanie opracowany wspólnie przez Crystal Dynamics • Eurogamer.net