Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie jest plan B? Anglia nieomylna dostaje kwestionowanie Pucharu Świata

Sędzia Joe Neville miał pełne ręce roboty podczas gorącego meczu Pucharu Świata w Rugby pomiędzy Anglią i Francją w Whangarei.

Greg Booker / Getty Images

Sędzia Joe Neville miał pełne ręce roboty podczas gorącego meczu Pucharu Świata w Rugby pomiędzy Anglią i Francją w Whangarei.

Pozycja Anglii jako kandydatki na Mistrzostwa Świata w Rugby Kobiet zaczęła trzeszczeć, a nad rozstawionym numerem 1 pojawiły się znaki zapytania, gdy ich ciężko wywalczone zwycięstwo nad Francją zostało zlikwidowane.

Anglia przedłużyła swoją zwycięską passę do 27 meczów, wygrywając 13-7 W swojej drugiej grze w bilard.

Ale, podobnie jak All Blacks, którzy zawsze wywierali dużą presję na Mistrzostwach Świata, Angielki wydają się odczuwać ciepło oczekiwań.

Spark Sport

Anglia zapewniła sobie miejsce w ćwierćfinale Pucharu Świata w rugby, pokonując Francję 13-7 w Whangarei.

„Pęknięcia zaczynają się pojawiać” – powiedział szanowany brytyjski pisarz Matt Merritt, specjalista od gier damskich, książki do rugby bass.

Czytaj więcej:
* Ego and Fear: Straszne ostrzeżenie gwiazdy Anglii przed obłąkanym rugby
* Czarne paprocie upadną, ale wątpliwości co do czasu kryzysu w Pucharze Świata w Rugby pozostają
* Anglia wygrywa Grand Six Nations, a teraz celuje w Mistrzostwa Świata Kobiet w Rugby w Nowej Zelandii

„Czerwone róże w końcu wydawały się nieomylne, ale miały wystarczająco dużo w zbiorniku, aby kontynuować mecz”.

Obawiał się, że staną się jednowymiarowe w swoim układzie, narażając ich na zespoły, które mogą nimi manipulować. Anglia całkowicie zdominowała statystyki, ale nie mogła tego zamienić na punkty.

„Jeżeli w ciągu ostatnich dwóch lat od dawna krytykowano angielskie kobiety, to z powodu braku planu B. Po co się tym martwić, gdy plan A działa tak dobrze, często jest to odpowiedź, a w 26 meczach ta kłótnia się utrzymała. Teraz, w końcu, drużyny wydawały się znaleźć sposób na przeciwdziałanie nieustępliwej sile Czerwonej Róży.

Skrzydłowa Anglii Lydia Thompson poczuła pełną siłę zdecydowanej obrony Francji.

Greg Booker / Getty Images

Skrzydłowa Anglii Lydia Thompson poczuła pełną siłę zdecydowanej obrony Francji.

„Najbardziej niesamowitą rzeczą w Whangarei było to, że utalentowany zespół wydawał się nie być w stanie znaleźć alternatywnego sposobu gry. W rzeczywistości, kiedy (kapitan) Sarah Hunter została zastąpiona przez Poppy Cleall, zespół wydawał się w ogóle zapomnieć, jak grać gdy nerwy pękły”.

Merritt zauważył, że trener Simon Middleton był świadomy sytuacji.

„Musimy być kliniczni i zaryzykować, gdy zostaną zaprezentowane. Myślę, że gdybyśmy to zrobili, tablica wyników mogłaby wyglądać trochę inaczej. Na boisku treningowym możesz robić, co chcesz, ale kiedy wchodzisz w grę taką jak To wtedy, gdy jesteś pod presją. Absolutnie, wtedy jesteś poddawany testom na maksa i są rzeczy, które naprawdę możesz przeanalizować.” – powiedział Middleton.

The codzienna poczta Czułem też, że zwycięstwo nad Francją jest odkrywcze.

„To spotkanie z Francją zawsze było najtrudniejszym etapem dla Czerwonej Róży i zostało to udowodnione.W pewnym momencie drugiej połowy Anglia była wstrząśnięta.

„Pokazał, że drużyna Middleton może być nieomylna. Nie byli tutaj w najlepszej formie.

„Nie popełnij błędu, to było bardzo prawdziwe zastraszenie dla Anglii. Sposób, w jaki Francja fizycznie wykoleił czerwone róże i celował w upadek, da nadzieję innym drużynom, zwłaszcza gospodarzom Nowej Zelandii.

„Świętowanie przez tych w bieli na ostatnim gwizdku pokazało, że był to mecz, w którym Anglia czuła się komfortowo, wygrywając”.

Middleton uznał, że mecz był odpowiednim sprawdzianem rzeczywistości dla jego drużyny i po raz kolejny nie docenił pozycji Anglii w tym turnieju.

„Rozumiem, skąd pochodzi faworyt, ale myślę, że wielu ludzi sprawia, że ​​jesteśmy bardziej lubiani niż my” – powiedział Middleton.

„Gdyby to był mecz pucharowy, bylibyśmy w samolocie do domu. Tak by to wyglądało.”

READ  Filar irlandzkiej wysokiej interwencji był cytowany przez Brodie Retallick