Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gal Gadot: Wyobraź sobie, że wideo na początku pandemii było „w złym guście” | Kino

Gal Gadot starała się wyjaśnić sposób myślenia stojący za jej szeroko wyśmiewaną przykrywką Johna Lennona Wyobraź sobie piosenkę, opublikowaną na Instagramie na początku pandemii.

Teledysk, w którym wystąpił Gadot z gwiazdami, takimi jak Kristen Wiig, Natalie Portman, Will Ferrell, Zoe Kravitz, Natalie Portman i Jamie Dornan, każdy śpiewający wers z piosenki, miał być wyrazem solidarności.

Zezwalać na treści na Instagramie?

Ten artykuł zawiera treści dostarczane przez Instagram. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o Twoją zgodę, ponieważ mogą one wykorzystywać pliki cookie i inne technologie. Aby wyświetlić tę treść, Kliknij „Zezwól i kontynuuj”.

Gadot skomentował oryginalny post z marca 2020 r., mówiąc: „Jesteśmy w tym razem, przejdziemy przez to razem”, ale wielu krytykowało projekt jako głuchy, podkreślając pozorną rozbieżność między tekstami, takimi jak „Imagine No Majątki”, które zostały wypaczone z milionów dolarów, to pałace, podczas gdy setki tysięcy straciły życie, krewnych, pracę i domy.

Rozmawiając z Magazyn InStyleGadot powiedział, że głównym problemem był czas nagrania wideo, które obejrzano już ponad 10 milionów razy. Epidemia była w Europie i Izraelu, zanim się pojawiła [to the US] W ten sam sposób.

„Widziałem, dokąd wszystko idzie. Ale [the video] To było przedwczesne. To nie był odpowiedni moment, to nie była właściwa rzecz. To było w złym guście.

„Wszystkie intencje są czyste, ale czasami nie trafiają w cel”.

W momencie publikacji Gadot była w izolacji przez około tydzień, powiedziała, a obserwowanie rozwoju kryzysu sprawiło, że poczuła się „filozoficznie”.

Rozmawiając z Targowisko próżności W zeszłym roku Gadot nie przepraszał za nagranie, nazywając go „niewłaściwym dobrym uczynkiem. Miałem tylko dobre intencje i pochodził z najlepszego miejsca, a ja po prostu chciałem wysłać światu światło i miłość”.

„Mogę tylko powiedzieć, że chciałem zrobić coś dobrego i czystego, i nie zaszło to za daleko”.

READ  Z menu: Znoś upał w kuchni