Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gaga Słonina wybiera USMNT zamiast Polski: „Moje serce jest amerykańskie”

Wkrótce po ogłoszeniu przez Słoninę oficjalnego wydania USMNT Lista 27 graczy Do czerwcowego okna meczów i sparingów Ligi Narodów.

Słonina nie znalazła się wśród trzech powołanych bramkarzy, chociaż Berhalter dał jasno do zrozumienia, że ​​odgrywa dużą rolę w przyszłości programu. Bramkarz przeżywa spadek formy, gdy w Chicago rozpoczyna się sezon 2022.

„Mamy graczy na naprawdę wysokim poziomie i facetów z doświadczeniem, którzy grali z nami wcześniej, i [I told him] Twój poziom nie był wystarczająco dobry, „Transfer Berhaltera”. Zrozumiem, jeśli pojedziesz popatrzeć na Polskę, bo jesteś tym rozczarowany. Jego odpowiedź była świetna. Rozumiał, gdzie jest, i będzie starał się wydostać ze swojego miejsca. Ale powiedział, że nadal jest nam oddany i to wszystko, co możesz usłyszeć.

Słonina pisze, że „kocha wszystko w moim dziedzictwie”, ale scena dwunarodowa rzadko bywa prosta. Jego rodzice pochodzą z Polski.

„Budujesz relacje z zawodnikami, witasz ich w grupie – chłopaki sprawiają, że czują się mile widziani” – powiedział Berhalter. „Mam nadzieję, że to wystarczy i ostatecznie to oni zadecydują. Ale w przypadku Gagi jego serce podpowiadało mu, dokąd ma się udać. To naprawdę ważna część równania”.

READ  Wielka Brytania nie zauważyła rodzimych polskich raperów