Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Frustracja pozostaje dla Black Cups po tym, jak Adam Milne zakazał gry w przegranej Pakistanie

Gary Stead nie może powiedzieć na pewno, co by się stało, gdyby Adam Milne był dostępny dla Black Hats przeciwko Pakistanowi, ale ma przeczucie, które mogło mu pomóc, i poprosi o wyjaśnienie, dlaczego tak się nie stało. możliwy.

Kiedy skany potwierdziły, że Luke Ferguson zerwał łydkę rano w meczu otwarcia Twenty20 World CupBlack Caps próbowali sprowadzić Milne, ich rezerwę podróżną, ale nie uzyskali na czas potrzebnej zgody Międzynarodowej Rady Krykieta.

Na różnych etapach we wtorek mieli w głowach trzech różnych graczy, ale w końcu musieli obejść się bez żadnego z porywaczy. Przegrali o pięć bramek w Sharjah.

The Black Caps próbowali sprowadzić Adama Milne'a jako substytut kontuzji dla Lockie Fergusona, ale nie byli w stanie uzyskać zgody na czas otwarcia meczu T20 World Cup.

Andrzej Koringa/Photosport

The Black Caps próbowali sprowadzić Adama Milne’a jako substytut kontuzji dla Lockie Fergusona, ale nie byli w stanie uzyskać zgody na czas otwarcia meczu T20 World Cup.

Porażka sprawiła, że ​​Black Caps zmierzyli się w niedzielę z Indiami, w których trzeba wygrać [first ball 3am Monday NZ time] gdzie będą mieli dostępne Milne, ICC zatwierdziło go jako zastępcę Fergusona wkrótce po tym, jak Pakistan zdobył zwycięstwo.

Czytaj więcej:
* Nowozelandzki melonik Luke Ferguson z 20. Pucharu Świata z powodu kontuzji
* Nowa Zelandia przegrywa mecz otwarcia Twenty20 World Cup z Pakistanem pięcioma bramkami
* Czarne czapki zabierają konie na tory, gdy zbliżają się do rozpoczęcia misji Pucharu Świata T20
* T20 World Cup: Pakistan stanowi ogromne wyzwanie otwarcia dla Black Caps

Zespoły mogły sprowadzać zawodników rezerwowych na Mistrzostwa Świata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ponieważ ograniczenia graniczne Covid-19 zmusiły ich do lotu w krótkim czasie, a Steed powiedział, że to rozczarowujące, że nie byli w stanie dokonać zmiany od razu.

„Nie możesz powiedzieć, że wiesz na pewno, że zrobiłoby to różnicę w grze, ale dla nas, na tych bramkach, szybkości kręgli i mocnym uderzeniu w boisko, co robi Adam lub co robi Loki, może to zrobić różnicę. myślimy i myślę, że bramkarz Rauf pokazał, że dla Pakistanu może to zrobić różnicę.

Stead powiedział, że Black Caps będzie prosić ICC o wyjaśnienie, dlaczego wymiana nie mogła zostać dokonana w odpowiednim czasie i rzeczy Zarząd został również poproszony o komentarz.

Stead powiedział, że beneficjentem tego połączenia był Ish Sodhi, ponieważ pierwotny plan zakładał, że na linii frontu będzie tylko jedno rondo.

„Czuliśmy, że ten stadion bardziej odpowiada krawcom” – powiedział.

„Górny i dolny charakter boiska, praca, którą wykonaliśmy wokół skautów, i to, co mówią nam dane, sugeruje, że kręgle i baterie są bardziej efektywne”.

The Black Caps zdobyli 134-8 po podaniu, ogólne myślenie Stead było na równi, a następnie Pakistan 91-5 na 15., potrzebując 44 więcej z ostatnich 31 piłek.

rzeczy

Trener Black Caps, Gary Stead, uważa, że ​​Adam Milne mógłby pomóc, gdyby mógł stawić czoła Pakistanowi.

Wtedy Asif Ali udowodnił różnicę między tymi dwoma zespołami, trafiając 27 z 12 strzałów, w tym 60 z Southee i jeden z Bolt – jedyne inningi w meczu, w których bramki padały w takim tempie.

Właściciel weterana Shoaib Malik również zakończył grę bez porażki, w 26 z 20, gdy Pakistan wrócił do domu z ośmioma piłkami do stracenia, co pozwoliło im na awans do półfinału jako pierwsze z grupy 2.

Zwycięzca meczu między Black Caps a Indiami będzie faworytem do dołączenia do nich, z małymi drużynami, takimi jak Afganistan, Namibia, Szkocja i inne.

Jeśli nie uda im się wygrać kolejnego meczu, Black Caps będą na skraju eliminacji, a Indie będą musiały poślizgnąć się przeciwko jednej z niższych drużyn lub Pakistanowi, aby poślizgnąć się dwa razy.

Stead powiedział, że zwycięstwo nad Indiami było teraz „bardzo ważne” i „decydujące”, ale zauważył, że był dumny z występu Black Caps przeciwko Pakistanowi pomimo wyniku.

„Nie sądzę, abyśmy koniecznie mieli taką samą moc, jaką ma wiele innych zespołów, więc musimy znaleźć różne sposoby na oskórowanie kota i myślę, że zaczynamy to robić” – pomyślał Kane. [25 off 26] i Devon [27 off 24] Oboje grali dobrze na naprawdę trudnej, małej bramce.

„Jedną z rzeczy, które staramy się robić, jest być z siebie dumnym z naszej zdolności do przystosowania się, gdy jest to trudne, i myślę, że dzisiaj zaadaptowaliśmy się naprawdę dobrze. Zawsze wraca do dobrych marginesów, gdy patrzysz na mecz T20, i zdecydowanie był znowu dziś wieczorem.”

Czarne Puchary pozostały z kolejną kontuzją z meczu w Pakistanie, taką jak otwierający mecz Martin Gopetil [17 off 10] Dostał cios w palec lewej stopy, gdy był pośrodku.

Stead powiedział, że Goptiel „wyglądał, jakby czuł się trochę zdenerwowany pod koniec meczu, ale ustalenie, jak mu idzie, mogło zająć tylko od 24 do 48 godzin”.

READ  All Blacks vs Ireland: Sam Whitlock, TJ Perinara chłoną lekcje narracji o klęsce