Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Forza Horizon 5” jest całkowicie podekscytowany, że w nią grasz

Od niepamiętnych czasów gry wyścigowe były nieoficjalnym, prawdziwym testem tego, co może zaoferować nowa konsola do gier wideo. Seria Gran Turismo uosabia profesjonalny styl. Mario Kart 8 Oferuje kolorową i konkurencyjną zabawę.

Forza Horyzont 5, Tymczasem jest to niesamowicie ekscytująca gra wideo, w którą będziesz grać. Cieszy się, że jesteś za sterami. Miło jest widzieć, jak ścigasz się w fantastycznym pokazie Meksyku, skonstruowanym przez brytyjskie studio Playground Games. Ta gra wideo synchronizuje się z muzyką w miarę postępów, gotowa upuścić rytm, gdy Twoje koła uderzają w ziemię po spektakularnym skoku przerywanym fajerwerkami, tekturą i wiwatami.

Po graniu przez ponad godzinę od Forza Horyzont 5, Wyraźnie kontynuuje tradycję serii, będącą długoletnim świętem graczy, którzy spotykają się, by świętować sztukę i emocje związane z wyścigami. Gra zadziwia oszałamiającą grafiką – samochody dosłownie spadają z nieba, gdy ponownie rozpoczyna się festiwal Horizon w grze.

Forza Horizon 5 pozwala przejść od ośnieżonych szczytów Meksyku po słoneczne plaże.  Idealnie w rekordowym czasie.

dostarczony

Forza Horizon 5 pozwala przejść od ośnieżonych szczytów Meksyku po słoneczne plaże. Idealnie w rekordowym czasie.

„Większość gier dotyczy pewnego poziomu głębokiego kryzysu. Horizon jest mniej lub bardziej inny niż jakakolwiek inna gra, ponieważ naprawdę staramy się być nieubłaganie pozytywnymi” – powiedział dyrektor kreatywny Mike Brown. „Powiedzą ci, że twoja historia musi mieć jakąś wrogą osobowość lub jakąś przytłaczającą rzecz, z którą musisz sobie poradzić, i myślę, że to prawda w przypadku wielu linearnych mediów. Ale myślę, że pokazaliśmy, że możesz opowiedz pięknej osobie fascynującą historię o wielkiej, uśmiechniętej, pouczającej imprezie” .

Czytaj więcej:
* Top 5 gier wideo związanych z samochodami, w których silnik samochodu nie pracuje
* ESport to nie prawdziwy sport? Nie mów tego Fordowi
* Zabieram Forza Horizon 4 na przejażdżkę na E3
* Xbox One X: Superkonsola 4K firmy Microsoft zmienia zasady gry

Podobnie jak w poprzednim wpisie, ta gra prosi o twoje imię i możesz wybierać spośród setek wcześniej nagranych imion lub pseudonimów, które nazywają cię postacie głosowe. Gry na Placu Zabaw były na tyle miłe, że przynajmniej zawierały „Eugene” (nigdy nie widziałem Gene), więc zakładam, że moja mama zapisała mnie na te wyścigi.

Gry wideo to prawdopodobnie jedyne miejsce, w którym większość z nas może jeździć AMG One.

dostarczony

Gry wideo to prawdopodobnie jedyne miejsce, w którym większość z nas może jeździć AMG One.

Tryb kampanii w grze, teraz nazywany Horizon Adventure, również został zmodyfikowany, aby umożliwić większej liczbie graczy wybór. Brown obiecuje, że wszyscy gracze będą podążać unikalnymi ścieżkami przez świat w oparciu o ich wybory w historii, preferencje dotyczące rodzajów aktywności, a nawet tego, gdzie lubią spędzać czas.

„Myślę, że stworzy kilka naprawdę interesujących momentów, w których zostaniesz zapytany, już w pierwszej godzinie gry, gdzie iść, i wyśle ​​cię do rogu mapy, co naprawdę określi, jak następny zakończą się dwie godziny twojej kampanii” – powiedział Brown. „Z powodu tej decyzji wpłynie to na następną decyzję, którą podejmiesz”.

Sama gra wygląda niesamowicie – zgodnie z oczekiwaniami. Odległości dryfu dla odległych szczegółów wykraczających poza to, co może dostrzec oko, oraz niesamowita prędkość, z jaką moja Corvette przedziera się przez pustynie i doliny, sprawiły, że obraz wyglądał realistycznie, jednocześnie nie pozwalając mi zapomnieć o szybującej fantazji pełnej adrenaliny, by pędzić niezniszczalnym pojazdem przez niebo, a czasem w ziemię.

Czy możesz sobie wyobrazić postawienie Forda Rangera Raptora przeciwko Bronco?

dostarczony

Czy możesz sobie wyobrazić postawienie Forda Rangera Raptora przeciwko Bronco?

Forza Horyzont 5 Pojawi się w listopadzie, rok po premierze Xbox Series X/S, i będzie pierwszym ekskluzywnym Xbox na zewnątrz Symulator lotu Microsoft Aby w końcu zaprezentować możliwości maszyn nowej generacji. I chociaż gry wyścigowe wydają się wypróbowanym i prawdziwym gatunkiem, seria Forza Horizon Spinoff jest pionierem otwartej formuły w gatunku wyścigów. Forza Horyzont 5 Jest to oszałamiająca prezentacja wizualna, a dla każdego, kto nie jest zaznajomiony z serią Horizon, zobaczenie przed oczami ogromnego obszaru Meksyku będzie odkryciem zmieniającym grę.

Tymczasem seria Forza wytyczyła własny kurs między tymi dwiema filozofiami projektowania, zapewniając ultrarealistyczne prędkości i fizykę, jednocześnie dbając o szczegóły i inżynierię.

„Samochody to cudowne połączenie inżynierii projektowej w celu wyprodukowania czegoś, co jest z natury pożądane, ekscytujące i zachęcające” – powiedział Brown. „Jest to podobne do tego, w którym tworzymy gry w sposób, który łączy sztukę, projektowanie i inżynierię. Chodzi o to, aby stworzyć coś pożądanego, co pozwoli ludziom zrealizować ich fantazje”.

Jak zawsze, w Forza Horizon 5 nie zabraknie chromu.

dostarczony

Jak zawsze, w Forza Horizon 5 nie zabraknie chromu.

Priorytety w Forzie są dwojakie: dostosować wrażenia z jazdy (samochody wyglądają niesamowicie w tym wpisie) i wydobyć graficzne szczegóły świata. Ta koncentracja — znak rozpoznawczy gatunku — często daje deweloperom licencję na odkrywanie możliwości nowej konsoli na wczesnym etapie jej cyklu życia. Gry wyścigowe mogą być milczącą obietnicą tego, jak mogą wyglądać gry na tym urządzeniu, oferując podgląd potencjału, który mogą wykorzystać bardziej złożone i wymagające podatki.

„Opłaca się nam wyprzedzać konkurencję w taki sam sposób, jak robi to przemysł samochodowy” – powiedział Brown. „Myślę, że w ten sposób znajdujesz się w sytuacji, w której ci programiści, którzy są z natury entuzjastami samochodów i mają powiązania z przemysłem samochodowym, zawsze próbują wysunąć się na prowadzenie w dziedzinie projektowania technologicznego”.

Brown mówi, że za każdym razem, gdy pracuje z producentami samochodów, myśli o tym, jak mógłby zamiast tego zostać projektantem samochodów.

Akcja nowej gry w Meksyku dała twórcom możliwość zabawy z szybko zmieniającymi się warunkami pogodowymi.

dostarczony

Akcja nowej gry w Meksyku dała twórcom możliwość zabawy z szybko zmieniającymi się warunkami pogodowymi.

„Myślą o kierowcy tak, jak my myślimy o graczu” – powiedział Brown.

Tryb Mexico dał także Playground szansę na grę z mechaniką zmieniającą sezon z Forza Horizon 4. Ta gra miała siedzibę w Londynie, więc cztery pory roku zmieniały się w ciągu roku, zmieniając mapę. W Meksyku w Game Five, Playground promował szybko zmieniające się i zróżnicowane wzorce pogodowe jako nowy sposób na przywrócenie pór roku. Rzeki mogą wyschnąć, a nagła burza piaskowa może siać spustoszenie w wyścigu.

„Możesz być w śnieżycy na szczycie wulkanu i jechać na plażę, gdzie jest gorąco i słonecznie” – powiedział Brown. „Poczujesz różnicę w sposobie, w jaki grasz, gdy znajdziesz się na nowym, niewygodnym płótnie”.

Gdzie będzie następna seria Horizon?  Czy mógłbyś wyśledzić Corvette do Nowej Zelandii?

dostarczony

Gdzie będzie następna seria Horizon? Czy mógłbyś wyśledzić Corvette do Nowej Zelandii?

Podczas gdy Brown niechętnie omawiał jakiekolwiek inne lokalizacje, które zespół uważał za potencjalne, wspomniała, że ​​Wyspy Hawajskie mają podobny i zróżnicowany klimat, co doprowadziło Browna do przyznania, że ​​Hawaje były również rozważane z podobnych powodów.

W końcu gra wygląda jak prawdziwa i zaktualizowana kontynuacja Forza Horyzont 4I Który jest pretendentem do debaty o tytuł najlepszego wyścigu wszechczasów. Piąta gra ma na celu jedynie umocnienie swojej pozycji giganta.

„Pamiętam to, uwielbiam tę grę, w taki sposób chcesz, aby ludzie dotarli do siebie” – powiedział Brown. “Więc są pełni zachwytu nad nowymi rzeczami, ale też nie czują się dziwnie, ponieważ to, co kochają, tak bardzo się zmieniło. Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak to się stało i dowiemy się za kilka tygodni, jak się mają gracze robić to.”

READ  Najważniejsze wiadomości w tym tygodniu: plotki o MacBooku Pro, prognozy dotyczące iPhone'a 13 i nie tylko