Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fortnite Snap Quests – Gdzie znaleźć wszystkie kody Tover i odblokować wszystkie kosmetyki

Fortnite Rozdział 3, sezon 3 przywraca ulubioną przez fanów funkcję przepustki bitewnej Fortnite: postać, którą można dostosować. W tym sezonie jest to Snap, postać akcji, którą możesz odblokować na pierwszej stronie przepustki bojowej. Po odblokowaniu dziewięciu Gwiazd Bitewnych do wykonania jest wiele misji Snap, a te misje Snap pozwolą ci dostosować swojego bohatera do innej głowy, ręki, tułowia i nogi dla twojej postaci akcji. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o zadaniach Snap i gdzie znaleźć wszystkie tokeny.

Misje Fortnite Snap

Obecnie w grze jest 13 zadań Snap, a ukończenie każdego z nich wymaga znalezienia trzech żetonów Tokenów dla każdego. Język wyszukiwania podpowie Ci, gdzie szukać tokenów, i pokaże kroplę w odpowiednim obszarze na Twojej minimapie. Ale do tego czasu tokeny za tokeny mogą być trudne do znalezienia, ponieważ te żetony mapy mogą być nieco niejasne. Podpowiemy Ci, jak znaleźć wszystkie 39 Tokenów podzielonych na grupy po trzy w 13 różnych lokalizacjach.

Teraz graj: Fortnite Rozdział 3 Sezon 3 Rozgrywka

Znajdź kody Tover w Rave Cave

Wszystkie trzy kody dostępności znajdują się wzdłuż toru kolejki górskiej, więc wejdź na Baller i kieruj się w stronę toru, aż złapiesz wszystkie trzy.

Znajdź kody Tover w Kanionie Kundo

Symbole Tover znajdują się na zielonym dachu na południowym wschodzie, przy wejściu do lombardu na południowym zachodzie oraz w restauracji z goframi obok Bao Brothers NPC.

Znajdź kody Tover w Shifty Shaft

Wszystkie trzy symbole Tover znajdują się u podnóża północno-zachodniej góry przy różnych wejściach.

Znajdź kody Tover w Sanktuarium

Symbole Tover znajdują się na zewnątrz na północy, w środku sanktuarium obok małych kamiennych filarów, a na południu obok pól kukurydzy.

Znajdź tokeny w ruinach

Ikony znajdują się we wschodniej klatce schodowej, południowej klatce schodowej oraz pośrodku podwyższonych pomników.

Znajdź kody Tover w Lil „Shafty”

Lil’ Shafty to mała górnicza jaskinia na zachód od stacji Synapse. Wszystkie trzy symbole znajdują się w jaskini.

Znajdź kody Tover w Reality Falls

U podstawy drzewa rzeczywistości, którego nie można przegapić, znajduje się jedna ikona, a druga u góry drzewa, do której można uzyskać dostęp, uruchamiając spiralny pień przypominający tunel. Ostatni oczywiście znajduje się za wodospadem na zachodzie.

Znajdź kody Tover w Rocky Reels

Jedna z ikon znajduje się w północnym budynku, druga w pobliżu East Playground, a druga w pobliżu South Concession Stand.

Snap zawiera wiele opcji dostosowywania – wystarczy je najpierw otworzyć.

Znajdź kody Tover w The Joneses

Ikony znajdują się w północnej chacie, poza południową przyczepą i na zewnątrz przy południowo-wschodniej strzelnicy.

Znajdź kody Tover w Seven Outpost VII

Ikony znajdują się na zewnątrz budynku z siedmioma sklepieniami w środku, pośrodku wszystkich szczelin na wschodzie oraz na przystani dla łodzi.

READ  Countach powraca jako potężna hybryda V12

Poszukaj kodów Tover w Sleepy Sound

Żetony znajdują się na patio w restauracji Fishstick obok zielonych markiz, przed sklepem spożywczym Noms (po drugiej stronie ulicy od stacji benzynowej) iw połowie drogi na północ.

Znajdź kody Tover w tartaku Logjam

Symbole Tover można znaleźć w South Boat Quay, w stosie powalonych drzew po zachodniej stronie i obok Reboot Van.

Znajdź kody Tover w Greasy Grove

Żetony znajdują się na szczycie dużego centralnego grzyba, dużego południowo-wschodniego grzyba i dużego południowo-wschodniego grzyba na zachód od stacji benzynowej.

Więcej misji Snap zostanie dodanych do gry za około dwa tygodnie, więc dołącz do nas ponownie, gdy będziemy podawać więcej szczegółów na temat dostosowywania Snap. Aby zapoznać się z resztą tego, co jest w ofercie w tym sezonie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po rozdziale 3 sezonu 3, zawierającym zmiany map, nowe bronie, lokalizacje NPC i zadania Tygodnia zerowego.