Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ford Cup: Kyle Jamison robi duży krok w kierunku powrotu Black Caps

Ford Cup: Kyle Jamison robi duży krok w kierunku powrotu Black Caps

W Basin Reserve, Wellington: Wellington Firebirds 219 w 49,4 międzylądowaniach (Luke Georgeson 52, Rashin Ravindra 30; Louis Delporte 4-29, Kyle Jamison 2-48) Zaginiony Oakland Aces 222-3 w 43,1 międzylądowań (George Worker 91 nie odpadł, William O’Donnell 64, Cole Briggs 29; Logan Van Beek 3-46) o siedem akcji.

Kyle’a Jamisona Bezpiecznie ukończył najdłuższy odcinek loków w kręgle od czasu powrotu po kontuzji pleców, której doznał podczas gry przeciwko Anglia w czerwcu ubiegłego roku.

Black Caps szybko osiągnęli wysokie 9,4 overów przeciwko Oakland Aces w pojedynku Ford Trophy z Wellington Firebirds w Basin Reserve w środę.

Jamieson, który wciąż ma ambicje powrotu do międzynarodowej służby dla Czarnych Czapek w pierwszym teście przeciwko niemu Brendon McCollum Anglia leci wysoko 16 lutego uniemożliwiono im ukończenie dziesięciu pełnych zaklęć tylko przez zajęcie ostatniej furtki Wellington, ponieważ Firebirds zostali wyrzuceni za 219 w 49,4 międzylądowań.

Kyle Jamison wrócił do gry w kręgle w Auckland po długiej przerwie spowodowanej kontuzją pleców.

Brett Phipps/Photosport

Kyle Jamison wrócił do gry w kręgle w Auckland po długiej przerwie spowodowanej kontuzją pleców.

Długa prawa ręka zakończyła się liczbami 2-48 z kursem ekonomicznym 4,97. Występ Louisa Delporte’a 4-29 był jego najlepszym występem w Liście A krykieta, poprawiając jego poprzedni wynik 3-41.

Auckland szybko pogoniło za biegami i zapewniło sobie zwycięstwo z siedmioma bramkami, osiągając 222-3 w 44. meczu z niepokonanymi 91 z 97 piłek George’a Workera.

Z Jest mało prawdopodobne, aby Trent Bolt zagrał w dwóch seriach testowych przeciwko Angliizarówno fani, jak i selekcjonerzy Black Caps będą trzymać kciuki, aby Jamieson był w formie i strzelał.

Jamieson, który ma Ostatnio rozegrał kilka meczów klubowych Lydony W klubie krykieta Canterbury Country również osiem razy bezpiecznie ciągnęła, podzielona między dwa mecze Super Smash w weekend.

Powrót Jamiesona T20 do krajowego krykieta w Super Smash zakończył się sukcesem z liczbami 1-18 przeciwko Wellington Firebirds i 1-26 w jego drugim meczu z Northern Brave Men.

READ  Natasha Jonas modli się, aby po raz trzeci szczęśliwie w starciu o tytuł mistrza świata w programie Khan-Brook
Rośnie nadzieja, że ​​Kyle Jamison będzie teraz dostępny na testy Black Caps w Anglii.

Stu Forrester/Getty Images

Rośnie nadzieja, że ​​Kyle Jamison będzie teraz dostępny na testy Black Caps w Anglii.

Często mówiono o nim, że może być prawdziwym wszechstronnym zawodnikiem, Jamieson również wniósł przydatny wkład z pałką, zdobywając 45 z 36 piłek przeciwko Wellingtonowi i 12 straconych dla Brave. Nie był wymagany z kijem podczas powrotu do Ford Cup.

W środowym drugim meczu Ford Cup mężczyźni z hrabstw północnych odnieśli 7 bramek zwycięstwo nad Otago, ścigając punkty Volta 222-9 w 50 międzylądowaniach.

Tim Seifert prowadzi dla Northern, zdobywając 80 z 79 piłek, zdobywając łączną liczbę w 31. minucie na Seddon Park w Hamilton.