Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Firmy z Bostonu odczuwają wpływ nadchodzących wymagań dotyczących szczepionek – Boston News 25

Boston – Program B-Together rozpocznie się w ten weekend w Bostonie. Wymaga to, aby każdy, kto chodzi do restauracji, siłowni lub obiektu rekreacyjnego, udowodnił, że otrzymał pierwszą dawkę szczepionki COVID-19. Dotyczy to tylko osób, które obecnie kwalifikują się do szczepień.

Nowa zasada dotyczy restauracji, siłowni i niektórych innych firm. Ale jest również przeznaczony do miejsc, w których może się odbyć impreza. Znaleźliśmy jedną firmę, która odwołała pół tuzina wydarzeń z powodu nowego mandatu miasta. Prezes Polish American Citizens Club, Stacia Kacbrzak, powiedziała, że ​​mogą gościć wszystko, od baby shower po urodziny i wesela. Liczyli na wielki rok, aby wrócić na właściwą drogę – finansowo. „Mówiłem, że trzeba się zaszczepić, żeby mieć tu miejsce na wydarzenia” – powiedział Kacbrzak.

Kiedy miasto ogłosiło, że ludzie potrzebują dowodu szczepienia, aby dostać się do miejsc takich jak restauracje, siłownie i lokale rozrywkowe, polski klub powiedział, że zaczął otrzymywać odwołania. „Straciliśmy sześć. Musiałem oddać wszystkim pieniądze. Bardzo ciężko jest dalej pracować, jeśli czegoś takiego nie masz i pozostanie puste” – powiedział Kacprzak.

Miasto twierdzi, że wdroży mandat, zaczynając od ostrzeżeń ustnych. Jeden z turystów powiedział: „Nie wiedzieliśmy, że jesteś dowodem szczepień. Mężczyzna powiedział: „Nie zmienia się, dokąd chcemy iść”.

Nie musisz koniecznie mieć przy sobie fizycznej karty. Możesz również zrobić jej zdjęcie i zachować je w telefonie lub przejść do trybu online, ponieważ kraj ustanowił system, dzięki któremu możesz uzyskać je elektronicznie. „Nie mam przy sobie karty, ale mam jej zdjęcie na telefonie” – powiedział jeden z mężczyzn. „Rozumiem, że każdy powinien być zaszczepiony i myślę, że to 100 procent, ale myślę, że musimy zrobić to inaczej, żeby ludzie nie stracili swoich koszul i swoich biznesów” – powiedział Kacbrzak.

READ  American Influencer Awards spotykają się z finalistą Adamem Burrellem

Burmistrz Bostonu nie planuje zamówić dawki przypominającej, ale termin na drugą dawkę upływa 15 lutego.

Ładowanie Aplikacja Boston 25 News jest bezpłatna Za najświeższe powiadomienia o nowościach.

Śledź aktualności Boston 25 na Portal społecznościowy Facebook i Świergot. | Oglądaj wiadomości Boston 25 TERAZ