Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Film z rozpakowywania LG Velvet 2 Pro pokazuje czułe na nacisk „przyciski”

LG Velvet 2 Pro nigdy nie doczeka się oficjalnej premiery, ale przynajmniej doczekał się otwartego wideo, pokazującego jedną z wielu tysięcy egzemplarzy sprzedanych pracownikom LG. Ten film przedstawia bezkluczykowy projekt, który może być.

Telefon ma kilka „przycisków” – przycisk zasilania na górze i dwa przyciski głośności z boku, a także przycisk Asystenta Google – z tym, że są to czułe na nacisk pady, a nie prawdziwe przyciski. Interfejs wydaje się wyświetlać małe prostokąty jako przypomnienie, gdzie się znajdują (trudne do znalezienia za pomocą dotyku).

Tylna konstrukcja różni się od oryginalnego Velvet tym, że ma trzy równe pierścienie dla każdej krzywki przymocowanej do tyłu. Pierścionki te są pozłacane i prezentują atrakcyjne elementy dekoracyjne na wierzchu lśniącego czarnego grzbietu. Kolejną różnicą jest to, że Velvet 2 Pro nie ma na spodzie gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

Wygląda na to, że LG rozważało dodanie adaptera USB-C do 3,5 mm w pakiecie detalicznym. Pudełka na filmie są zupełnie dziwne i prawdopodobnie nie tak, jak LG planowało sprzedawać telefon, na przykład są dwa przezroczyste silikonowe etui i kabel USB-C, ale nie ma ładowarki.

Drugie pudełko (które jest zwykłym białym kartonem) zawiera ładowarkę 25 W, przejściówkę do słuchawek i kolejną ładowarkę. Wygląda na to, że fabryka, która rozpoczęła budowę nowego flagowego modelu Velvet, właśnie zebrała to, co było w momencie, gdy LG wyciągnęło wtyczkę w swojej firmie mobilnej.


LG Aksamit 2 Pro
LG Aksamit 2 Pro
LG Aksamit 2 Pro
LG Aksamit 2 Pro
LG Aksamit 2 Pro

LG Velvet 2 Pro (Źródło zdjęcia: 1A 2A 3)

Specyfikacja LG Velvet 2 Pro, jak słyszeliśmy wcześniej – chipset Snapdragon 888, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci, 6,8-calowy wyświetlacz P-OLED 120 Hz, potrójny aparat z tyłu (64 MP główny, 3x teleobiektyw i ultraszerokokątny) oraz bateria 4500 mAh .

Źródło | Przez