Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Film o wielorybach: Brendan Fraser otrzymuje wielkie brawa po premierze Darrena Aronofsky’ego

Mówi się, że Brendan Fraser jest tak dobry w swoim nowym filmie, że pod koniec premiery otrzymał brawa.

Wielorybnowy dramat psychologiczny z czarny łabędź Reżyser, Darren Aronofsky, widział, jak Fraser przeszedł fizyczną transformację, oprócz noszenia protez, by zagrać „otyłego” mężczyznę.

W oficjalnym podsumowaniu czytamy: „Samotny, otyły nauczyciel angielskiego próbuje ponownie połączyć się ze swoją samotną nastoletnią córką, aby uzyskać ostatnią szansę na odkupienie”.

Wielu miało nadzieję, że film będzie filmem, który zapoczątkuje swego rodzaju powrót dla 53-letniej aktorki Mumii, która nie grała głównej roli od czasu wydania na żywo thrillera DVD. zacząć robić w 2013.

Po premierze filmu na Festiwalu Filmowym w Wenecji kilku dziennikarzy powiedziało, że nominacja do Oscara może być teraz na kartach Frasera. W rzeczywistości film był tak ukochany, że podczas swojej premiery otrzymał owację na stojąco przez osiem minut.

Według obecnych, gdy pojawiły się napisy końcowe filmu, cała sala oklaskiwała, gdy na ekranie pojawiło się nazwisko aktora.

Rob Roggio Napisał po zakończeniu programu: „Wielkie brawa dla Brendana Frasera, gdy jego nazwisko pojawiło się na końcu napisów końcowych Wieloryb. „

Christina Urling Peru Dodał: „Zostawię cię z tym, dopóki zakaz nie zostanie zniesiony: Brendan Fraser otrzymał wielkie brawa, gdy jego nazwisko pojawiło się na ekranie pod koniec napisu. I dużo łez…”

„Brawa, gdy imię Freezera pojawiło się na ekranie podczas oglądania” Wieloryb… Mój Boże. Jestem tu na Brenaissance! ” Pernell Middlethon skomentował.

Brendan Fraser otrzymał uznanie za rolę w filmie Wieloryb

(AFP za pośrednictwem Getty Images)

W ostatnich latach Fraser był w amerykańskim dramacie sprawy Film Stevena Soderbergha Brak nagłego ruchu. Wcielił się również w rolę Batgirl, której wydanie zostało niedawno anulowane przez Warner Bros. Discovery.

po, po WielorybPojawi się u boku Leonardo DiCaprio, Jessego Plemonsa, Lily Gladstone i Roberta De Niro w kolejnym filmie Martina Scorsese. Zabójcy Moonflower.

Wielorybktóre są również gwiazdami Dziwne rzeczy Aktorka Sadie Sink, Samantha Morton i Hong Chao ukażą się w Stanach Zjednoczonych 9 grudnia. Data premiery w Wielkiej Brytanii nie została jeszcze ogłoszona.

Znalazles niezależnyrecenzja Wieloryb tutaj.

READ  Morderstwo Emerdela potwierdzone jako złoczyńca Mina twierdzi, że pierwszą ofiarą jest „rodzina rozdarta”