Festiwal bramkowy między Holandią a Polską

Ton jest Liga Narodów UEFA I trwało to w sobotni wieczór, a selekcja prezentowanych meczów dała impuls bramkowy w Holandia takie jak Louis van GalHolenderska drużyna zremisowała 2-2 z elastycznością Polska Zespół.

Holandia weszła do meczu na tronie pierwszej ligi z sześcioma punktami, Polska z trzema punktami na drugim miejscu, a Holendrzy utrzymali swoją pozycję z wynikiem w sobotę.

Jednak noc nie rozpoczęła się w najbardziej pomyślnych początkach dla gospodarzy, z kumpel kasa Polska postawiła 1-0 w ciągu 20 minut gry.

The Aston Villa Obrońca był na dolnym końcu pola karnego i oddał mocny strzał w dolny róg siatki.

PolskaJego postępy będą rosnąć natychmiast po zakończeniu pierwszej połowy, kiedy goście strzelą przez nią gola Piotr Zełenskichociaż początkowo został zdyskwalifikowany w oczekiwaniu na przegląd VAR.

Po obejrzeniu nagrania urzędnik uznał, że nic nie stoi na przeszkodzie w zdobyciu bramki i dwubramkowa przewaga Polski została przywrócona.

Niemal natychmiast pomarańcze wróciły na teren Davy Classenw którym były pomocnik Evertonu penetruje polską obronę, stając w konfrontacji jeden na jednego z bramkarzem, zanim wiernie wpakował piłkę do siatki.

Wyrównanie poziomu zajęło Holandii tylko trzy minuty i tym razem było to Denzel Dumfries Kto znalazł tyły sieci.

Holender Stefan de Vrij (z lewej) kontra Grzegorz Krechowiak (z prawej) z PolskiLeszek SzymańskiEFE

Początkowo flaga została podniesiona, aby wskazać, że był spalony, ale VAR ponownie interweniował i zdecydował, że Dumfries jest na miejscu i że jego kopnięcie zostanie utrzymane.

Przez resztę meczu było trochę dramatu, z Frenkie de Jong Zagrał kilka świetnych podań, ale ostatnie minuty meczu przykryły chaos pierwszych wymian.

To, co wyglądało na piłkę ręczną polskiego obrońcy, zostało zignorowane przez sędziego na boisku, dopóki zespół VAR nie powiedział mu, że musi jeszcze raz przyjrzeć się incydencie.

READ  bne IntelliNews - ING: Polska inflacja nadal rośnie w solidnym tempie, ale na razie udało się uniknąć recesji

Jednak po ponownym zobaczeniu piłki ręcznej sędzia dał holenderskiej drużynie szansę na wygranie meczu rzutem karnym Memphis Depay Nie zdołał się nawrócić, rzucił się na pozycję.