Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fest w Polsce przyciąga 50 000 na swoją trzecią edycję

W tegorocznej edycji Festiwal przez cztery dni gościł 50 000 osób, co jest rekordem frekwencji polskich festiwali.

Trzecia doroczna impreza, promowana przez warszawską firmę Follow The Step, odbyła się w dniach 10-13 sierpnia na Śląsku Chorzowskim – największym parku w Europie.

Chainsmokers, Rudimental, Nothing But Thieves, Rüfüs du Sol, James Arthur i Jungle znaleźli się wśród 200 artystów, którzy wystąpili na 11 scenach podczas festiwalu.

– Trzecia edycja Fest już za nami, a festiwalowicze i media okrzyknęli ją najpiękniejszym festiwalem tego lata w Polsce – mówi rzecznik Follow The Step.

The Chainsmokers, Rudimental i Nothing But Thieves znaleźli się wśród 200 artystów, którzy występowali na 11 scenach.

„Podczas całego festiwalu zgromadziliśmy blisko 50 000 osób – rekordowa frekwencja – a festiwal trwał nieprzerwanie przez 120 godzin.

„Fest to coś więcej niż wyjątkowe święto muzyczne. Miasto Festiwalowe pełni szczególną rolę zachęcając bywalców festiwalu do korzystania z atrakcji takich jak występy artystyczne, akcje społeczne i warsztaty.”

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości europejskich festiwali, Fest był w stanie posunąć się do przodu w zeszłym roku, z 35 000 imprezowiczów zaszczepionych Covid-19. Edycja 2021 była największym wydarzeniem, jakie odbyło się w tym roku w Polsce.

Follow The Step kontynuuje sezon festiwalowy z Na anteniezaplanowany na 9-10 września w Warszawie.


Uzyskaj więcej takich artykułów w swojej skrzynce odbiorczej, subskrybując Indeks IQA ILORAZ INTELIGENCJIBezpłatne podsumowanie wiadomości e-mail z najważniejszymi wiadomościami z branży muzycznej na żywo.

READ  Frustracja dla trio City przez Polskę jako Hiszpanię