Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ferrari SF90 Drag Races LaFerrari, Bugatti Chiron w bitwie Hypercar

Ferrari SF90 to jeden z najszybszych samochodów produkcyjnych dostępnych obecnie na rynku. Bugatti Chiron to jeden z najpotężniejszych samochodów. LaFerrari to bardzo rzadki egzotyczny samochód, którego nie trzeba przedstawiać. Wystarczy zobaczyć wszystkie trzy w jednym miejscu, ale zobaczyć, jak ścigają się? To bardzo szczególne traktowanie.

I dokładnie to dostaliśmy w tym filmie dragtimes. Akcja odbywa się na specjalnym pasku przeciągania, a aby upewnić się, że w pełni rozumiesz tę sytuację, plik najmniej Potężny samochód ma tutaj 950 koni mechanicznych. byłoby LaFerrariwykorzystując hybrydowy układ napędowy składający się z 6,3-litrowego silnika V12, pojedynczego silnika elektrycznego i siedmiobiegowej dwusprzęgłowej skrzyni biegów, która przekazuje całą tę moc na tylne koła.

Głównym konkursem na ten film jest również plik Ferrarikonkretnie SF90 Stradal. To także hybryda, ale jak zapewne wiecie, zawiera trzy silniki elektryczne z podwójnym turbodoładowaniem i 4,0-litrowym V8. Moc nieznacznie wzrasta z 986-konnego LaFerrari i jest przenoszona na wszystkie cztery koła za pośrednictwem ośmiobiegowej dwusprzęgłowej skrzyni biegów. I tak, jest też 1500 KM Bugatti Chiron Pojawiają się na końcu filmu.

Jednak większość biznesu to Ferrari kontra Ferrari. Od postoju nie ma szans na LaFerrari w porównaniu z napędem na wszystkie koła SF90. Wychodzi na prowadzenie wcześnie i pozostaje tam, ale przegrana w LaFerrari jest wciąż lepsza niż wygrywanie czegokolwiek innego. Wszystkie pozostałe wyścigi zaczynają się od skromnego okrążenia i właśnie wtedy świeci LaFerrari. Wygrała dwie walki w zwarciu, a SF90 wygrał w czwartej rundzie. Z remisem dwóch zwycięstw w każdym, odbywa się piąty wyścig, a LaFerrari kończy dzień zwycięstwem w klasyfikacji generalnej.

Ale to nie koniec wyścigu. Silnik SF90 idzie naprzód, aby rozpocząć stałą konfrontację z napędem na wszystkie koła w Bugatti Chiron. Tylko te dwa samochody mają około 2500 koni mechanicznych, a obaj kierowcy otrzymują równe starty. Czy Ferrari wytrzyma pomimo poważnej wady zasilania? Zostawimy tę partyturę do ujawnienia wideo.

READ  Czy łączysz swoje urządzenie z systemem Android z komputerem z systemem Windows? Nadchodzą zmiany