Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani tworzą mapę GTA 6 na podstawie przecieków

Jako że Rockstar przebija ogromny wyciek GTA 6 w tym tygodniu z rozległymi eliminacjami praw autorskich, fani zbierają własne zasoby na podstawie wczesnych nagrań. Jak wspomniałem KotakuObejmuje to szereg działań związanych z budowaniem map, w których gracze wykorzystują ujawnione materiały, aby wcześnie docenić ogromny otwarty świat GTA 6.

Projekt przypomina nam o Mapa GTA V wykonana przez fana Stworzony przez użytkowników GTA Forum, którzy wykorzystali promocyjne zdjęcia i zrzuty ekranu z gry, aby uzyskać wczesny widok na Los Santos. Tym razem mapa jest tworzona z wyciekającego materiału, ponieważ fani często wprowadzają innowacje, aby ominąć ograniczenia praw autorskich Rockstar.

Ponieważ wiele ujawnionych materiałów pokazuje współrzędne w grze, fani stworzyli nagie mapy przedstawiające położenie każdej lokalizacji w stosunku do reszty. Idzie powoli, z wieloma ważnymi sprawami Dyskusja na forach GTA Pracuj nad dokładniejszym mapowaniem wyciekających treści bez dołączania obrazów, których nie można opublikować w społeczności.

Inne projekty hostowane poza forum mają w trakcie opracowywania pełniejsze mapy, w tym fragmenty minimap zaczerpnięte z przeciekających zrzutów ekranu. Jedna z map opublikowanych przez Church of GTA zawiera spekulacyjne drogi i granice, a także bardziej konkretne szczegóły zaczerpnięte z przecieków.

Dopóki Rockstar nie wyda więcej oficjalnych materiałów na temat gry – co jest wciąż kilka lat po premierze – jest mało prawdopodobne, aby wysiłki mapowania wykroczyły poza podstawowe spekulacje. Z tego, co fani już odkryli, wygląda na to, że GTA IV będzie miało ogromny świat do odkrycia, z mapą przynajmniej tak dużą lub tak dużą jak Los Santos z GTA V.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

READ  Suikoden I & II HD Remaster: Gate Rune i Dunan Unification Wars zapowiedziane na PS4, Xbox One, Switch i PC