Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani The Voice płaczą, gdy Sir Tom Jones oddaje hołd swojej zmarłej żonie podczas występu

Fani The Voice płaczą, gdy Sir Tom Jones oddaje hołd swojej zmarłej żonie podczas występu

W domu nie było suszy, ponieważ sir Tom Jones złożył emocjonalny hołd swojej zmarłej żonie podczas sobotniego odcinka The Voice.

Na początku nowej serii mentor otrzymał mikrofon, na którym publiczność błagała go, by zaśpiewał – zanim wydał wyraźne tłumaczenie swojej piosenki Won’t Break With You If You Fall.

Gdy 82-letni piosenkarz zadedykował piosenkę swojej zmarłej żonie Melindzie Trenchard, którą stracił na raka w 2016 roku, widzowie zaczęli w mediach społecznościowych nazwać go „legendą”.

„Utracone słowa, co za legenda”: ​​fani Tears of The Voice w sobotę, gdy Sir Tom Jones, 82 lata, oddał emocjonalny hołd swojej zmarłej żonie podczas występu

Tom pojawił się w programie z innymi sędziami Anne-Marie, Ollym Mursem i will.i.amem i wystąpił ze swojego krzesła – a publiczność milczała, aby słuchać.

Zanim zaśpiewał, wyjaśnił: „Teraz ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Staram się wybierać piosenki, które wiele dla mnie znaczą. A ta piosenka próbuje ci powiedzieć, że ludzie, których kochasz, czasami potrzebują wsparcia. Musisz dać im siłę i zachętę.

Po przerażającej interpretacji piosenkarz wyjaśnił, że napisał piosenkę ku pamięci Melindy, którą poślubił w 1957 roku.

Tom poznał Melindę, która zmarła w 2016 roku na raka płuc, gdy miał zaledwie 12 lat, zanim pobrali się cztery lata później.

Mąż: Tom poznał swoją zmarłą żonę Melindę, która zmarła w 2016 roku na raka płuc, gdy miał zaledwie 12 lat, zanim ożenił się cztery lata później (na zdjęciu razem w 1987 roku)

Mąż: Tom poznał swoją zmarłą żonę Melindę, która zmarła w 2016 roku na raka płuc, gdy miał zaledwie 12 lat, zanim ożenił się cztery lata później (na zdjęciu razem w 1987 roku)

Co za występ: przewodnik otrzymał mikrofon, gdy publiczność błagała go, by zaśpiewał - zanim wydał krystalicznie czysty dźwięk do swojej piosenki I Won't Miss You If You Fall

Co za występ: przewodnik otrzymał mikrofon, gdy publiczność błagała go, by zaśpiewał – zanim wydał krystalicznie czysty dźwięk do swojej piosenki I Won’t Miss You If You Fall

Powiedział publiczności: „Moja żona, wiesz, umierała na raka płuc, więc powiedziałem, wiesz, zawsze byłem w stanie coś naprawić i zrobić coś, jeśli mnie potrzebowała, zawsze tam byłem.

Powiedziała: „Nie załamuj się ze mną, nie upadaj teraz, zrobiłeś wszystko, co możesz, powinieneś iść dalej i robić to, co robisz. Więc umieściłem piosenkę, kiedy ją usłyszałem, tak jakby została napisana z myślą o tej sytuacji. – To piękna piosenka – kontynuował Tom.

Ole i Anne-Marie, rozciągając struny serc kolegów sędziów, wydawali się mieć łzy w oczach – ten ostatni określił to jako „jeden z najlepszych momentów w moim życiu”.

Emocjonalnie: Pociągając za sznurki w sercach kolegów sędziów, Ollie Morse wydawał się mieć łzy w oczach

Emocjonalnie: Pociągając za sznurki w sercach kolegów sędziów, Ollie Morse wydawał się mieć łzy w oczach

Święta chwila: Anne-Marie opisała to jako

Święta chwila: podczas gdy Anne Marie nazwała to „jedną z najlepszych chwil w moim życiu”

Podczas gdy Olly tweetował płaczliwy emoji, ponieważ widzowie w domu wydawali się czuć to samo, w mediach społecznościowych nazwali Toma „legendą”, przyznając, że „zagubili się w słowach”.

Właśnie zamknąłem oczy, słuchając, jak Tom Jones śpiewa o swojej żonie w The Voice. Co za niesamowity człowiek” – napisał jeden z widzów.

Podczas gdy inny napisał: „Tom Jones sprawił, że płakałem”, a jeden fan wyjaśnił, że „spowolnili moje serce” – opisując ten moment jako „tak blisko domu”.

W programie po raz pierwszy od pandemii Covid-19 powrócili publiczność na żywo, a występ witał ich ponownie w szczególny sposób.

Podczas gdy fani byli podekscytowani występem, wielu komentowało również młody wygląd Toma, nazywając go „82”.

W innym miejscu piosenkarz Not Unusual niedawno ujawnił niezwykłe sposoby, w jakie dba o kondycję przed udaniem się na scenę na koncerty – wyjaśniając, że przewraca głowę.

Nie suche oko: podczas gdy sam Ollie tweetował po chwili płaczące twarze

Nie suche oko: podczas gdy sam Ollie tweetował po chwili płaczące twarze

Tom powiedział publiczności:

Tom powiedział publiczności: „Moja żona, wiesz, umierała na raka płuc, więc powiedziałem:„ Wiesz, zawsze byłem w stanie naprawić pewne rzeczy i zrobić coś, jeśli mnie potrzebowała, zawsze byłem przy niej” (na zdjęciu z Melindą w 1995)

Tom, który obecnie chodzi z pomocą laski, przeszedł wymianę lewego biodra w 2017 roku, a teraz potrzebuje również wymiany prawego biodra.

Używając odwróconego stołu, artysta wisi do góry nogami w swojej garderobie, aby pomóc knykciom.

Wyjaśniając rutynę przed pokazem, powiedział słońce: 'Wisi do góry nogami. To jest antygrawitacja. Dostajesz to, blokujesz kostki i odwracasz się do góry nogami.

Robię to, zanim wyjdę na scenę, kiedy występuję na żywo i dlatego mogę zaśpiewać cztery piosenki w kłusie, ponieważ ściska mi to nogę. Robię to przez trzy lub cztery minuty.

Tom ma wyruszyć w trasę do USA jesienią tego roku, przyznając, że nie ma planów przejścia na emeryturę w najbliższym czasie i będzie „występował do 100 roku życia, jeśli będę mógł”.

To się nie kończy: Tom wyrusza w trasę do USA jesienią tego roku, przyznając, że nie ma planów przejścia na emeryturę w najbliższym czasie i będzie

To się nie kończy: Tom ma wyruszyć w trasę do USA jesienią tego roku, przyznając, że nie ma planów przejścia na emeryturę w najbliższym czasie i będzie „występował do 100 roku życia, jeśli zdołam”.