Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fałszywy moduł do 5G Samsung Galaxy S22 Ultra Rocks Black

Dokładnie tydzień temu pokazaliśmy ci Zapewnia najlepszą Galaxy S22 Ultra W ostatecznych kolorach podobno czarny, bordowy, ciemnozielony i biały. Dziś chcieliśmy skupić się na tej czarnej jednostce i pokazać, jak pięknie wygląda urządzenie w tym kolorze. Typer na Twitterze hahahaha (przez SamMobileUdostępniono cztery zdjęcia z jednostką lalki Galaxy S22 Ultra w kolorze czarnym. A z tymi kwadratowymi rogami zdecydowanie wygląda na to, że Galaxy S22 Ultra zastępuje Galaxy Note i może nawet otrzymać podobno przydomek Galaxy S22 Note.
Galaxy S22 Ultra (na razie trzymajmy się tej nazwy) ma mieć silos S Pen i 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED. Dzięki tylnemu panelowi LTPO wyświetlacz posiada zmienną częstotliwość odświeżania w zależności od treści wyświetlanych na ekranie. Najjaśniejszy ekran przerysowuje się 120 razy na sekundę (120 Hz), zapewniając płynne przewijanie.
Głośniki stereo uzupełniają urządzenie, a telefon będzie miał stopień ochrony IP68 w zakresie ochrony przed kurzem i wodą (telefon można zanurzyć w wodzie na około 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut). Z tyłu aparat 108MP będzie miał proporcje 9:1 piksel Kompilacja obrazu 12 MP podczas robienia zdjęć w nienajlepszych warunkach oświetleniowych. Twoje zdjęcia będą bardziej szczegółowe dzięki trybowi wzmacniania szczegółów opartemu na sztucznej inteligencji.

Zestaw kamer w kształcie litery P będzie zawierał ultraszerokokątny aparat 12 MP i dwa teleobiektywy 10 MP z 3-krotnym i 10-krotnym zoomem optycznym. Snapper do selfie na froncie urządzenia będzie ważył 40 megapikseli. Utrzymanie światła to bateria 5000 mAh z szybkim ładowaniem 45 W (przepraszam, brak ładowarki w pudełku!)

W tym roku Samsung ma nieco ostrzejszą konkurencję w USA dzięki Piksel 6 seria. To nie jest Pixel twojego dziadka, a dzięki legendarnemu przetwarzaniu obrazu Google i wbudowanemu SoC Tensor, aby zapewnić użytkownikom Pixela nowe możliwości AI/ML, Samsung może nie być przygotowany na najbardziej zaciekły atak Google. I rzeczywiście, Google wyceniło nową linię Pixel 6 więcej niż konkurencja z serii Samsung Galaxy S22.

READ  Skórki PS5 wreszcie pozwalają oficjalnie zmienić kolor konsoli