Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fairown rozszerza swoją działalność na Polskę dzięki iDream i Inbank

Glorii Mithry

Dziś

  • Uniwersalna platforma płatnicza
  • Estonia
  • bajkowe

Fairown, Polska, iDream, InbankEstoński FinTech Fairown rozwija swoje produkty jako usługę w Polska Dzięki nowemu partnerstwu z Apple Premium Reseller, iDream i cyfrowym bankiem Inbank.

Jest to drugie partnerstwo Fairown w kraju, po wejściu na polski rynek w 2010 roku Lipiecwspółpracując z innym sprzedawcą Apple Premium Cortland.

Platforma Fairown typu „produkt jako usługa” umożliwia bankom, markom i detalistom uczestnictwo w gospodarce o obiegu zamkniętym, skupionej wokół produkcji, konsumpcji i ponownego wykorzystania produktów.

Hendrik Rozna, dyrektor generalny Fairown, Powiedział: „Fairown oferuje markom i sprzedawcom detalicznym proste rozwiązanie z krótkim czasem wprowadzenia na rynek. To pozwala nam złagodzić wszelkie obawy, a handlowcom przetestować wody i szybko uzyskiwać wyniki, bez żadnych komplikacji. Nasza platforma może być używana bez integracji i ustawiania średnio w ciągu dwóch tygodni. To ogromny krok bliżej gospodarki o obiegu zamkniętym, ponieważ usługa subskrypcji jest bardziej dostępna dla banków i handlowców w całej Europie”.

Fairown oferuje pakiet oprogramowania i usług do dostarczania produktów w ramach miesięcznych subskrypcji i zarządzania całym cyklem życia produktu, od zakupu po okresowe odnowienia, ponowne przydziały i recykling. Dzięki rozwiązaniu iDream Easy konsumenci będą mogli uzyskać dostęp do produktów takich jak iPhone, iPad, Apple Watch i MacBook za pośrednictwem usługi abonamentowej, a Fairown może oferować swoje oferty w Polsce.

W ramach partnerstwa Fairown zapewni platformę płatniczą i będzie zarządzać cyklami odnawiania produktów, a iDream będzie sprzedawać produkty; Inbank sfinansuje produkty.

Rozna dodała: „Pomagając markom i sprzedawcom detalicznym we wprowadzaniu ofert produkt jako usługa, dajemy nowe życie urządzeniom takim jak telefony i laptopy. Naszym celem jest zmniejszenie ilości odpadów poprzez odnawianie poprzez odsprzedaż, ponowne użycie lub recykling starych urządzeń. Nasza usługa jest już dostępne w sklepach Cortland w Polsce, jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem rozwiązania iDream Easy z iDream i Inbank oraz zwiększeniem naszego zasięgu.”

READ  Punk rocker staje się niemożliwym polskim brokerem mocy

poprzedni artykuł

AvidXchange ogłasza integrację interfejsu API płatności faktur z Intuit QuickBooks Online

Czytaj więcej

Następny artykuł

Szwajcarski Bank Cyfrowy Alpian wybiera system zgodności z przestępstwami finansowymi firmy Napier

Czytaj więcej