Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ewolucja poczty

wiele różnic Przejście dla zwierząt Duplikanci mają pocztę. Od debiutu w 2001 roku na przestrzeni lat ulegał pewnym zmianom. Poczta ma już 20 lat.

Poczta w Animal Crossing służy jako budynek, w którym gracze Animal Crossing mogą wysyłać listy inni graczeA wieśniacy a nawet siebie. Animal Crossing to symulator społeczny, a co jest bardziej towarzyskie niż wysyłanie wiadomości do ludzi?

W poprzednich iteracjach lokalizacja poczty była ustalana losowo. W New Leaf przeniósł się na Main Street, gdzie pozostaje do dziś. Oto kilka innych zmian, przez które przeszedł od czasu debiutu.

Zmiany w Urzędzie Pocztowym Animal Crossing

Poczta stała się ulubioną lokalizacją fanów w Animal Crossing od czasu swojego debiutu w 2001 roku. Gracze uwielbiają odwiedzać pocztę i otrzymywać pocztę od innych graczy lub sami wysyłać pocztę. Jeśli chodzi o techniki czatowania w grze, ta metoda jest bardzo wyjątkowa.

Poczta w Animal Crossing.  Obraz za pośrednictwem Animal Crossing Wiki
Poczta w Animal Crossing. Obraz za pośrednictwem Animal Crossing Wiki

Kiedy pojawił się po raz pierwszy, poczta Animal Crossing miała kilka kluczowych funkcji. Jednym z nich było przechowywanie wiadomości. Na poczcie gracze mogą przechowywać swoje ulubione listy za ladą, jeśli chcą je ponownie przeczytać. W oryginalnym Animal Crossing poczta była również miejscem, do którego gracze udawali się, aby zarządzać swoimi pieniędzmi. Zawierał również e-czytnik, który wydawał się być poprzednikiem Nook Stop. Nook Stop to miejsce, w którym odbywają się wszystkie transakcje w Nowych Horyzontach.

Puk stop.  Zdjęcie przez Orcz
Puk stop. Zdjęcie przez Orcz

W Wild World usunięto pocztę wraz z kilkoma innymi budynkami. To wszystko jest włączone do Ratusza, który nadal pozwala graczom korzystać ze wszystkich funkcji Urzędu Pocztowego. Pozostaje miejscem do zarządzania pieniędzmi i wysyłania wiadomości. Pracownicy poczty, tacy jak Billy, również stali się zabawną częścią gry.

Chodźmy do miasta Widzieliśmy małe zmiany w urzędzie pocztowym Animal Crossing. Usunięto jednak opcję zapisywania notatek w butelkach. W New Leaf poczta była osobnym budynkiem, a nie wewnątrz ratusza. Ta wersja Urzędu Pocztowego umożliwiła graczom uzyskanie DLC dla Nintendo za pośrednictwem Pelly, który pracuje na ladzie. Billy był podstawowym pracownikiem na poczcie.

READ  Jak korzystać z wielu opcji zawijania tekstu w programie Microsoft Word

W Animal Crossing: New Horizons poczta staje się samodzielnym kioskiem pocztowym w ramach Dodo Airlines. możliwości finansowe Inne urzędy pocztowe przyznawane graczom z Nook Stop zostały już ukończone. Gracze nie wchodzą już w interakcję z Pelly, ponieważ nie pracuje już tam, ponieważ jest to budka. Gracze nadal mogą zapisywać wiadomości w swoich skrzynkach pocztowych, ale Poczta oferuje graczom więcej.

Na poczcie w Animal Crossing było dużo rzeczy. Był to budynek, lada i kiosk w różnych punktach w różnych grach. Jaki będzie następny urząd pocztowy?