Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Estonia, Rumunia i Polska to kolejne transmisje na żywo na taśmach w kolejce – escYOUnited

Dziś znowu trwa wydawanie transmisji na żywo na taśmach i powoli zbliżamy się do końca wydawania wszystkich zatwierdzonych żyć na taśmie nagrania. Macedonia Północna Skończył wczoraj linię, odchodząc EstoniaA Rumunia A Polska Następna w kolejce, na szczęście udało nam się również zdobyć te trzy.

Estonia: Stefan – Nadzieja

Stephan W końcu dostał szansę na działanie Estonia W tegorocznym konkursie, po kilku wcześniejszych próbach. Oczywiście musiał wygrać Estee lol pierwszy i on EstoniaFinał krajowy.

Jak to było w przypadku większości finalistów krajowych, ponownie widzimy prawie wystarczającą wersję krajowego występu finałowego, ale w tym przypadku… znowu jest tak samo. Stephan Nadal gra z filtrem sepiowym, wciąż ma swoją wierną gitarę, a nawet pojedynkujących się kowbojów na scenie, którzy zostali zmiażdżeni podczas występu w Turynie.

Niewiele można powiedzieć o wydajności, od samego początku było proste i trwało przez cały czas, z Stephan Skoncentruj się na jego występie.

Rumunia: WRS – Llámame

Szczerze mówiąc, coraz trudniej jest ubrać słowa w te taśmy, ale już prawie dobiegamy końca, więc kontynuujmy WRSkto wygrał Celetia Narodowy (A) w RumuniaReprezentować państwo w tegorocznej rywalizacji.

W każdym razie, ponieważ ponownie jest zwycięzcą finału krajowego, po raz kolejny mamy również replikę występu z finału krajowego. Kąty kamery różnią się nieco w różnych momentach, ale poza tym rutyna taneczna pozostaje w dużej mierze taka sama, podobnie jak wersja piosenki.

Mądra decyzja, którą podjął WRSjest to, że wykorzystał montaż Eurowizji do swojego ostatniego patriotycznego występu, więc gdyby nie mógł wystąpić na scenie w Turynie, przynajmniej ostateczną wersję piosenki można było usłyszeć.

Polska: Ochman – rzeka

Można by pomyśleć, że skoro jedziemy z innym finalistą w kraju, dostaniemy coś podobnego, ale o dziwo nie jest tak z Polska A Ochmannaktóry faktycznie wygrał również krajowy finał.

READ  Szewczenko zgadza się pokierować reprezentacją Polski - Media

Zamiast tego otrzymaliśmy coś bliższego finalnemu produktowi. w finale krajowym, Ochmanna Miał bardzo prosty występ i kompleksową koncepcję, a towarzyszył mu tylko perkusista na scenie. W przypadku transmisji na żywo na taśmie widzimy, że Ochmanna Występujemy na mniejszej scenie, ale z tymi samymi, odzianymi w ciemno tancerzami i wodospadem przed całą sceną, dzięki czemu otrzymujemy również intensywne efekty świetlne.

Oczywiście w Turynie nie było wodospadu, dlatego Polacy zamiast tego zastosowali efekt deszczowej kamery, podczas gdy na pierwszym planie była fontanna w Teatrze Turyńskim, co w zasadzie wykonała podczas całej pracy w tym roku.

W końcu dostaliśmy nagrania na żywo na taśmie z Rumunia A Polskaz których oba znalazły się wśród sześciu stanów, w których usunięto głosy krajowych jury. Azerbejdżan A Gruzja Obaj zdecydowali się nie pokazywać swojego kraju, podczas gdy San Marino było pierwszym krajem, który to zrobił, a teraz tylko na taśmie z czarna Góra Zaginiony. Wydaje się jednak, że wycofanie głosów ławy przysięgłych nie miało wpływu na tę decyzję sześciu stanów.

Pozostały tylko dwa dni z transmisją na żywo na taśmie, a także pozostałe kraje czarna GóraA BelgiaA Szwecja i 5 dużych Kraje. Zostało to już potwierdzone Republika Czeska Postanowili też nie pokazywać swojej taśmy.

Co #Jesteś Pomyśl o 3 transmisjach na żywo na taśmie dzisiaj i zrób to #Jesteś Czy masz jakieś oczekiwania co do pozostałych? Posłuchajmy od #Jesteś na naszym forum tutaj lub na naszych platformach społecznościowych.