Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Esther Rantzen, lat 82, ujawnia, że ​​ma raka płuc – ale pozostaje „optymistą” | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Pani Esther Rantzen mówi, że ma raka płuc.

82-letni prezenter jest długoletnim działaczem i założycielem organizacji charytatywnych linia dziecka i Silverline, potwierdziła tę wiadomość w niedzielę.

Lady Esther dodała to do siebie rak „Rozprzestrzeniła się”, ale miała mieć testy oceniające możliwe metody leczenia i pozostała „optymistyczna”.

„W ciągu ostatnich kilku tygodni dowiedziałam się, że mam raka płuc, który ma teraz przerzuty” – powiedziała w oświadczeniu.

„W wieku 82 lat ta diagnoza cofnęła mnie o wiele lat i chcę serdecznie podziękować wszystkim, którzy sprawili, że moje życie jest tak radosne, pełne zabawy i inspirujące.

„Przede wszystkim moja rodzina. Trójka moich dzieci Miriam, Rebecca i Joshua była najbardziej niesamowitym wsparciem, towarzystwem i źródłem miłości i śmiechu, za które jestem bardzo wdzięczna.

„Moi przyjaciele byli niesamowici i tworzą wspomnienia, które mnie wspierają i dają siłę.

Koledzy, z którymi pracowałem iz którymi nadal pracuję w radiu, dziennikarstwie, wolontariacie iw wielu innych organizacjach, zawsze byli mili i zadziwiali mnie swoją tolerancją dla moich szalonych pomysłów i skandalicznych żartów.

„Nieustannie inspirowały mnie dzielne dzieci, seniorzy i widzowie, którzy powierzyli mi swoje historie życia. Zawsze starałam się temu zaufaniu sprostać.

„Jestem pewien, że zrozumiecie, że czekając na wyniki badań, nie mogę odpowiadać na pytania.

„Dzięki niezwykłym umiejętnościom lekarzy powstają wspaniałe nowe metody leczenia, więc mam nadzieję”.

Wiodąca prezenterka, Dame Esther, stała się powszechnie znana podczas swojej kariery w BBC.

Esther Rantzen po otrzymaniu damy przez Księżną Królewską podczas ceremonii hołdu w Pałacu Buckingham w Londynie.  zdjęcie.  Data zdjęcia: czwartek, 25 czerwca 2015. Zobacz historię PA ROYAL Investiture.  MUSISZ PRZECZYTAĆ Zdjęcie: Steve Parsons/PA Wire

Od 1973 do 1994 prowadziła satyryczny program dotyczący spraw konsumenckich That’s Life! który oznaczał badania i udzielał porad.

Założyła także organizację charytatywną dla dzieci Childline, która zapewnia wsparcie dzieciom i młodzieży w Wielkiej Brytanii Zjednoczone Królestwow 1986 r., zanim założył drugą organizację charytatywną Silver Line dla samotnych seniorów w 2013 r.

READ  Czy Discovery Inc.? Czy to zakup poniżej 30 USD?

W 2015 roku otrzymała tytuł DBE za świadczenie usług na rzecz dzieci i osób starszych.

W 2021 roku Dame Esther otrzymała nagrodę za całokształt twórczości podczas rozdania nagród Women of the Year za swoją działalność charytatywną.