Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Epidemia Covid 19 Delta: kobieta z MIQ, która publicznie załamała się w związku z pizzą, mówi, że niczego nie żałuje

Kobieta, która doznała wyraźnego załamania w związku z rodzinnym posiłkiem w MIQ, powiedziała, że ​​niczego nie żałuje i zrobi to ponownie. Wideo / Dostawca

Kobieta, która doznała wyraźnego załamania w związku z rodzinnym posiłkiem w MIQ, powiedziała, że ​​niczego nie żałuje i zrobi to ponownie.

Urzędnicy MIQ przenieśli rodzinę z Covid-19 do innego ośrodka izolacyjnego po tym, jak kobieta, zła na posiłek dla dzieci, upadła w hotelu Novotel & Ibis Ellerslie – opuszczając swój pokój wbrew przepisom, krzycząc wulgaryzmy na personel i personel wojskowy oraz rzucając przedmiotem przy ścianie w foyer Hotel wydaje się wspinać nad recepcją.

„Zrobiłam to w tym czasie dla moich dzieci, ale zrobię to dla twoich” – powiedziała dziś rano w poście na Facebooku na żywo.

Kobieta, która miała bardzo widoczne załamanie spowodowane rodzinnym posiłkiem w MIQ, powiedziała, że ​​niczego nie żałuje i zrobi to ponownie.  Załączone zdjęcie
Kobieta, która doznała wyraźnego załamania w związku z rodzinnym posiłkiem w MIQ, powiedziała, że ​​niczego nie żałuje i zrobi to ponownie. Załączone zdjęcie

Syn kobiety również obchodzi dziś swoje piąte urodziny.

„Nigdy nie wiedziałem, że świat może być tak okrutny. Po prostu płaczę, bo obudziłem się na całą tę negatywność***. Dzisiaj są piąte urodziny mojego syna. Chcę po prostu świętować jego urodziny bez konieczności płaczu.

„Dla mojego ludu będę walczył.Jeśli nie staniesz w obronie swoich dzieci, zostaniesz zarażony innym rodzajem wirusa.

„Jedynym krążącym tutaj wirusem jest wariant delta. To nie my, Polinezyjczycy, nie jesteśmy zarażeni wirusem”.

Od tego dnia w Novotelu kobieta powiedziała, że ​​ma problemy ze snem.

Powiedziała: „Nigdy nie spodziewałam się, że moje kości eksplodują w ten sposób. Nie spodziewałam się tego”.

Powiedziała, że ​​opublikowała nagranie na żywo swojej rodziny, aby zobaczyć, jak są traktowani.

„Chcę tylko, aby wszyscy wiedzieli, że mamy do czynienia z prawdziwym wirusem. Wykorzystaj swoją negatywność do wirusa. Nie używaj tego do tego, co zrobiłeś moim dzieciom. Każda mama by to zrobiła.

– Zrobiłbym to w kółko. Powiedziałem to glinom.

READ  Okręty podwodne są zaprojektowane tak, aby się ukrywać - co się dzieje, gdy ktoś przegrywa?

Zwiastować Wspomniałem wczoraj Konfrontację, która była transmitowana na żywo na Facebooku w filmie zatytułowanym „**** yous Novotel”, była szeroko oglądana od czasu publikacji w środowe popołudnie.

„Zadzwoniłam do ciebie, żeby powiedzieć, że już zjedliśmy pizzę – daną moim małym dzieciom” – zawołała matka chwilę później w holu, pukając do drzwi hotelowego biura. Poprosiłem kobietę, z którą rozmawiałem wcześniej przez telefon, aby się wydostała.

– Naprawdę to zrobiłeś. Masz swoją świetną pizzę.

W oświadczeniu dla Heralda współprzewodniczący MIQ, Dean Rose King, oszacował, że pizza została dostarczona rodzinie około godziny 15:00.

„Mamy zapewnienie, że żywność nie mogła zostać w pełni dostarczona” – powiedział King. „Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że pizza została kosmetycznie uszkodzona podczas procesu dostawy.

„Pracownicy naszych obiektów dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby ludzi, jednak czasami sprawy nie układają się idealnie i za to przepraszamy”.

King opisał kobietę jako maltretowaną przez telefon z powodu „próby zrozumienia jej przez personel”. Jej decyzja o opuszczeniu pokoju i skonfrontowaniu się z personelem – pomimo pozytywnego wyniku testu na Covid-19 – spowodowała, że ​​niektórzy muszą teraz izolować się „z powodu wybuchu bańki wysokiego ryzyka”, a inni pracownicy nie wracają dzisiaj do pracy ze względu na bezpieczeństwo obawy, powiedziała.

Koronawirus choroba

„Rozumiem, że przebywanie w kwarantannie, zwłaszcza z dziećmi, może być bardzo stresujące, szczególnie dla Nowozelandczyków, którzy nigdy nie spodziewali się znaleźć się w takiej sytuacji.

Jednak obrażanie kogokolwiek jest niedopuszczalne.