Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ePac Flexible Packaging planuje otworzyć pierwszy polski zakład

Firma ePac Flexible Packaging z siedzibą w USA ma ogłoszone plany otworzyć swój pierwszy obiekt w Polsce, aby rozszerzyć swoją obecność w Europie.

Zlokalizowany w pobliżu Poznania i Bydgoszczy zakład ePac Poland North będzie trzecim zakładem firmy w Europie, z zakładami już działającymi w Wielkiej Brytanii i Francji.

ePac Poland North to partnerstwo pomiędzy ePac a producentem elastycznych płytek drukowanych mFlex.

Będzie działać z elastycznego zakładu produkcyjnego mFlex, który już wykorzystuje technologie druku cyfrowego.

Dyrektor zarządzający ePac Holdings Europe, Johnny Hobeika, powiedział: „Wprowadzenie naszego wspaniałego modelu biznesowego do Polski, aby pomóc tamtejszym markom, jest niezwykle ekscytujące.

„To oczywiście bardzo trudne czasy, ale pomimo pandemii byliśmy w stanie kontynuować nasze plany i wraz z mFlex zaoferować naszym polskim klientom lokalne i unikalne rozwiązanie ich potrzeb w zakresie opakowań elastycznych”.

Treści od naszych partnerów

Oszustwa żywnościowe w łańcuchu dostaw (i jak to naprawić)

Najnowocześniejsza innowacja w opakowaniach ryb

ePac Polska Północ będzie prowadzony przez wspólników zarządzających Jacka Cioska i Marcina Kowalskiego.

Zakład produkcyjny rozpoczął dostawy dla lokalnych klientów obsługujących marki każdej wielkości.

ePac planuje rozbudować zakład poprzez inwestycje w linie do pras i torebek, aby sprostać wymaganiom rosnącej bazy klientów.

Ekspansja zwiększy sieć sprzedaży firmy oraz działalność produkcyjną w całej Europie.

Jacek Ciosek powiedział: „Cieszymy się z możliwości pomocy małym i średnim markom w całym regionie w rozwoju i konkurowaniu z dużymi firmami produkującymi towary konsumpcyjne (CPG).

„Na całym świecie ePac ma ugruntowaną pozycję, koncentrując się na pomaganiu lokalnym przedsiębiorcom w realizacji ich marzeń i rozwijaniu się w społecznościach, którym służymy”.

W październiku ubiegłego roku ePac ogłosił plany otwarcia pełnego serwisu zakład sprzedaży i produkcji w Kansas City w stanie Missouri.

Obiekt będzie obsługiwać marki każdej wielkości i ma zostać otwarty w tym roku.

READ  4 Wicekrólowie Europy rozmawiają o bezpieczeństwie, zwalczają wirusy Europa Warszawa Atlantyk Polska Anthony Blinkan
Powiązane firmy