Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Emirates Team New Zealand uruchamia oddział technologii projektowania

Emirates Team New Zealand uruchamia oddział technologii projektowania

Emirates Team New Zealand uruchamia oddział technologii projektowania

Przez Emirates Team New Zealand, 1 listopada o 19:24 PDT
2 listopada 2023 r

Chase Zero — Emirates Team New Zealand łączy technologię foliowania z napędem wodorowym © Emirates Team New Zealand


Emirates Team New Zealand ogłosiło utworzenie Design Works, spółki zależnej, która skupi się na wdrażaniu technologii Pucharu Ameryki w zaawansowanych projektach komercyjnych.

Emirates Team New Zealand od trzydziestu lat znajduje się w czołówce projektów wyczynowych i chociaż jest najbardziej znany jako zespół żeglarski, możliwości techniczne zespołu projektowego zostały dobrze docenione w konkursie zdefiniowanym przez technologię i innowacje. Zespół łączy doświadczenie z szerokiego zakresu dziedzin inżynierii, z możliwością zarządzania każdym aspektem projektowania, od koncepcji po szczegółową inżynierię, optymalizację, mechatronikę i zarządzanie projektami.

Od czasu obrony Pucharu Ameryki w 2021 r. zespół projektowy Emirates Team New Zealand z sukcesem zrealizował duże projekty komercyjne, w tym łodzie pościgowe napędzane wodorem, jachty klasy AC40, wiodący na świecie system autopilota i wdrożone autonomiczne drony wyścigowe. Ostatnio na świecie . Pierwsze regaty Villanova – i oczywiście rekord świata jachtu lądowego.

Dla dyrektora technicznego Dana Bernasconiego jest to naturalny kolejny krok: „Stworzyliśmy niezwykle utalentowany zespół, który opracował najszybsze jachty regatowe, udaremnianie startów samochodów i jachty lądowe na świecie, ale działalność w zakresie projektowania klimatyzacji ma charakter bardzo cykliczny. Mamy ogromny szczyt obciążenia pracą. Projektujemy i udoskonalamy nasze jachty regatowe, ale dzień po regatach pucharowych, niezależnie od tego, czy wygramy, czy przegramy, mamy możliwość podjęcia się kilku dużych projektów przed rozpoczęciem kolejnego cyklu.

„Utrzymywanie współpracy zespołu poza zwykłym Pucharem Ameryki pomaga nam rozwijać się i wzmacniać zespół, a poszerzenie naszych poglądów na kwestie projektowe jest niezwykle pomocne w okresach przestojów cykli AC. Mimo że jesteśmy za rok od ścigania się i gotowi na projekty takie jak łodzie motorowe o wysokich osiągach, samodzielne statki, najlepsze jachty regatowe lub zawodnicy na całym świecie, zaczynamy już rozmawiać z potencjalnymi klientami.

READ  Prognozy meczów Polski i Rosji, wiadomości o drużynach i szczegóły transmisji na żywo

Zespół projektowy Emirates w Nowej Zelandii zademonstruje swoje możliwości technologiczne na Międzynarodowej Wystawie Morskiej Indo-Pacyfiku w Sydney w dniach 7–9 listopada oraz na targach METSTRADE w Amsterdamie w dniach 15–17 listopada. Na obu pokazach prezentowane będą symulatory AC40, gdzie odwiedzający będą mogli odbyć jazdę próbną, a potencjalni klienci będą mogli omówić swoje nadchodzące projekty z projektantami Emirates Team New Zealand.

Grant Dalton, dyrektor generalny Emirates Team New Zealand, mówi: „Technologia opracowana przez nasz zespół projektowy jest absolutnie niesamowita! Mamy salę pełną doktorantów i naukowców zajmujących się rakietami, ale są oni również bardzo praktyczni. W naszym sporcie trzeba dotrzymać terminów – puchar zaczyna się niezależnie od tego, czy jesteś gotowy, czy nie, a nasz zespół pracuje jak w zegarku. Do października 2024 roku jesteśmy w 100% skupieni na obronie Pucharu Ameryki, ale potem mamy świetną okazję, aby wykorzystać nasz wewnętrzny talent w innych projektach i powiększyć nasz zespół na 38. Puchar Ameryki.

Zespół Emirates Design Works w Nowej Zelandii składa się z 35–40 projektantów i inżynierów z takich dziedzin, jak inżynieria morska, inżynieria kompozytów, projektowanie mechaniczne, dynamika płynów, opracowywanie i optymalizacja symulacji, mechatronika, inżynieria oprogramowania, uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja.