Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elon Musk spotyka się z pracownikami Twittera po raz pierwszy od czasu złożenia oferty o wartości 44 miliardów dolarów | Elona Muska

Elon Musk porozmawia w tym tygodniu z pracownikami Twittera po raz pierwszy, odkąd jego oferta w wysokości 44 miliardów dolarów (36 miliardów funtów) została złożona w kwietniu, podało źródło w poniedziałek, powołując się na wiadomość e-mail od dyrektora generalnego Twittera, Paraga Agrawala, do pracowników.

Spotkanie zaplanowano na czwartek, a Musk przyjmie bezpośrednie pytania z Świergot Dodano źródło.

Wiadomość, po raz pierwszy podana przez Business Insider, pojawiła się po tym, jak Twitter powiedział w zeszłym tygodniu, że oczekuje, że akcjonariusze zagłosują nad sprzedażą na początku sierpnia.

Rzecznik Twittera potwierdził, że Musk weźmie udział w kompleksowym spotkaniu firmy w tym tygodniu.

Od czasu przejęcia Muska kilku pracowników Twittera wyraziło obawy, że nieobliczalne zachowanie miliardera może zdestabilizować działalność firmy zajmującej się mediami społecznościowymi i zaszkodzić jej finansowo.

W kwietniu Agrawal stłumił złość pracowników na spotkaniu w całej firmie, podczas którego pracownicy domagali się odpowiedzi na temat tego, jak menedżerowie planują poradzić sobie z oczekiwanym masowym exodusem, który wywołał Musk.

Subskrybuj codzienną pocztę Business Today lub śledź Guardian Business na Twitterze w BusinessDesk

zeszły tydzień, Musk ostrzega Twittera, że ​​może odejść Od jego transakcji przejęcia firmy, jeśli nie podasz danych na fałszywych i spamowych kontach, których szuka.

W liście do głównego prawnika Twittera prawnicy reprezentujący dyrektora generalnego Tesli powiedzieli, że wierzy, iż firma „aktywnie sprzeciwia się i frustruje” jego prawa do dostępu do danych i informacji od firmy w ramach umowy.

Powiedzieli, że odmowa udzielenia informacji była „materialnym naruszeniem” umowy, co pozwoliłoby Muskowi odejść bez płacenia miliardowej opłaty zapisanej w umowie.

READ  Szef związku kolejowego spodziewa się, że strajki rozszerzą się na więcej sektorów, ponieważ Grant Shapps oskarża RMT o „strzelanie” podczas strajków | wiadomości o polityce