Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elliot Whitehead o raporcie o poważnych zakłóceniach, Canberra Raiders kontra St. George Eluarra Dragons, wideo, Blake Lowry

Przywódca najeźdźców, Elliot Whitehead, został zgłoszony do raportu z powodu niebezpiecznej ingerencji w smoczą kolumnę Blake’a Lowry’ego w niedzielę 24-22 zwycięstwo na Geo.

Whitehead brał udział w dwuosobowej rozgrywce z Jamalem Fogarty w 24. minucie, kiedy Laurie niezdarnie przewrócił się na plecy.

Transmituj każdy mecz każdej rundy sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

„Dziwnie wyglądające prowadzenie, Whitehead jest w stanie zepchnąć Laurie na pokład” – powiedział Brenton Speed, komentator Fox League.

„Wcale nie jest z tego zadowolony… Jack Beard też nie walczy z Lawrie.

„To jest w raporcie… czy to był inny rodzaj upuszczenia bioder? Wyglądało to niezręcznie, wyglądało nietypowo, a Blake Lowry był niechlujny z Elliotem Whiteheadem”.

„To nie jest w drodze!” Nadine zaprzeczyła próbie | 00:51

Napastnik St. George’s Illuara opuścił boisko po interwencji, jak ujął to w raporcie sędzia Adam J. Whitehead. Na szczęście jednak Lawrie oczyścił się z kontuzji i był w stanie wrócić na boisko.

„Wydaje mi się, że użył nogi jako dźwigni, aby odciągnąć gracza i to niefortunne, że Laurie był wtedy na kolanach” – powiedział Gregg Alexander z Fox League.

„Można to zinterpretować jako niebezpieczne, ale nie sądzę, nie sądzę, że jest coś, co mówi, że nie możesz użyć nogi jako dźwigni, aby odciągnąć gracza”.

Więcej aktualności NRL

Zgadzamy się: Bulldogi podpisują umowę długoterminową z Ciraldo

Kara co najmniej: Najeźdźcy wygrywają „pół identyczne” kontrowersje z 16th Street

pozostał sam z siebie: Przesuń smoka, aby poradzić sobie z wschodzącą gwiazdą

szept: Half Eyes Knights wczesne wyjście, Panthers link do Star Tigers Heats

Braith zapytał następnie Anastę Mick Ennis, czy była to ingerencja w opadanie biodra.

READ  Michael Massi został zwolniony ze stanowiska dyrektora wyścigowego Formuły 1 po kontrowersji wokół Grand Prix Abu Zabi

„Nie, nie sądzę. Jego noga nie spadła na plecy gracza” – powiedziała Ines.

„Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z graczem, w którym nie możesz go powalić, więc wyciągasz nogę i ściągasz ją z tyłu nogi? Zrobiłem to i myślę, że to wszystko Elliott (winny)” Alexander powiedział.

Bronco sprawia, że ​​kawaleria staje się lekka | 02:15

Ines uważa również, że Fogarty odegrał rolę w Lawrie, która znalazła się w niezręcznej sytuacji.

„Myślę, że Fogarty odegrał tam ważną rolę. Fogarty zepchnął go z powrotem na szczyt Whitehead.

„Każde poważne leczenie, które ma miejsce, nie powinno mieć etykiety” – powiedział Alexander.

– Czy to niebezpieczne połączenie? Nie wiem.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

Whitehead i asystent trenera Brett White powiedzieli reporterom po meczu, że nie postrzegają ingerencji jako niebezpiecznej.

„Nie sądziłem, że zrobiłem coś złego”, powiedział Whitehead, „ale wymiar sprawiedliwości przyjrzy się temu… i może zobaczy to inaczej”.

„Myślę, że Jamal zmusił go do wycofania się, więc nie sądzę, by był jakiś problem” – dodał White.