Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eksperci od przetrwania ujawniają, gdzie według nich znajduje się Brian Laundry

Posłuchaj: Telefon 911 został ujawniony od podróżnika, który twierdzi, że jest „99,9% pewny”, że zauważył Briana Pralni. Wideo / Edycja wewnętrzna

Minęło 29 dni, odkąd ktokolwiek – łącznie z jego rodzicami – widział Briana Laundry’ego.

Teraz, gdy ujawniono przerażające okoliczności związane ze śmiercią jego narzeczonej, Gabe Pettito, ekspert od przetrwania zastanawiał się, w jaki sposób mógłby pozostać na wolności.

Podczas gdy pralnia jest tylko znaczącą postacią w sprawie śmierci 22-latki, która jest traktowana jako morderstwo, FBI zwraca się do niego z prośbą o oszustwa związane z użyciem jej karty kredytowej.

Ciało Pettito zostało znalezione w Wyoming 19 września, a koroner dr Brent Bleu orzekł, że to morderstwo zaledwie kilka dni później.

Miejsce pobytu pralni było nieznane od tygodni, co skłoniło do masowych przeszukań lądu, wody i powietrza wokół rezerwatu Carleton w pobliżu North Port na Florydzie. Jego rodzice, Roberta i Chris, twierdzili, że ich syn wyruszył na długą wędrówkę w rezerwie 13 lub 14 września, ale nie wrócił do domu, zmuszając parę do zgłoszenia swojej straty lokalnej policji 17 września.

Brian Laundry jest kluczową postacią w sprawie morderstwa Gabi Pettito.  Zdjęcie / Wydział Policji Miasta Moab
Brian Laundry jest kluczową postacią w sprawie morderstwa Gabi Pettito. Zdjęcie / Wydział Policji Miasta Moab

Eksperci twierdzą jednak, że prawdopodobnie nie wytrzymałby długo w tak trudnych warunkach — zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nosił tylko plecak.

W wywiadzie dla Insidera Jason Marchsteiner, założyciel i główny trener drużyny Colorado Mountain Man Survival, powiedział, że jeśli pralnia żyje, to tylko kwestia czasu, zanim podejmie „złe decyzje”.

„Zwłaszcza jeśli nie mają jedzenia; nie jesz tego, czego potrzebuje twoje ciało” – powiedział. „Albo się zdenerwujesz, albo będziesz mieć jakiś emocjonalny zamęt, który sprawi, że będziesz podejmować złe decyzje. Plus jest pod presją sytuacji – dlaczego jest ścigany w pierwszej kolejności.

„Dla kogoś, kto wyjdzie do lasu, czy gdziekolwiek – dla przetrwania 29 dni, dla pralni, przy minimalnym sprzęcie, będzie to bardzo trudne.

Eksperci od przetrwania zastanawiali się, jak Brian Laundrie przeżył na wolności przez 29 dni.  Zdjęcia / Instagram
Eksperci od przetrwania zastanawiali się, jak Brian Laundrie przeżył na wolności przez 29 dni. Zdjęcia / Instagram

READ  Brytyjska osobowość telewizyjna, wyrzucona z Oz za nagie sztuczki w kwarantannie, twierdzi, że została wpuszczona

Robert Urban, założyciel i główny trener Urban Survival Academy na Florydzie, zgodził się z tym, dodając, że duża część przetrwania na wolności wiąże się z siłą psychiczną człowieka i „nadzieją” na znalezienie ich, a nie na odwrót.

„Przetrwanie zależy od nadziei, że zostanę uratowany” – powiedział Urban.

„Kiedy to zrobię, moje życie będzie lepsze, wrócę z przyjaciółmi i rodziną i wrócę do normy. Więc istnieje ogromne pozytywne nastawienie psychiczne, nawet dla doświadczonych facetów takich jak ja”.

„A jedynym sposobem, aby naprawdę mieć tę mentalną hart ducha, jest nadzieja na to. Więc w tym konkretnym scenariuszu, jeśli ten człowiek zostanie uratowany –„ uratowany ”- jego życie nie będzie lepsze niż w przeszłości.” dodał, odnosząc się do przeszkód prawnych, jakie może napotkać pralnia, jeśli zostanie odnaleziona.

Dzięki wysiłkom badawczym skoncentrowanym na dzikiej przyrodzie Florydy, pralnia napotkałaby wiele zagrażających życiu warunków, w tym wysokie temperatury, niebezpieczne zwierzęta, takie jak niedźwiedzie, węże i kojoty, a także toksyczną żywność lub niebezpieczne bakterie w drogach wodnych.

Jeśli chodzi o gotowanie żywności, aby przeżyć, Marchsteiner powiedział, że utrzymanie dymu i ognia w ukryciu wymaga wielkich umiejętności.

Inną teorią, która jest na stole od tygodni, jest to, że 23-latek już nie żyje.

Ale fakt, że policyjne psy i liczba poszukiwań jest tak duża, byłoby zaskakujące, gdyby jego szczątki nie zostały odkryte – choć nie niemożliwe.

Pralnia Brian jest "Ktoś interesujący" W sprawie zabójstwa Gabi Pettito.  Zdjęcia / Instagram
Brian Laundry jest VIP-em w sprawie o morderstwo Gabe Pettito. Zdjęcia / Instagram

„Masz dużo głodnych zwierząt” – powiedział Urban. „Może być w żołądku węża, może być w żołądku krokodyla lub możesz zostać wypatroszony przez niedźwiedzia.

„Zwierzę nie będzie jadło w miejscach publicznych [you] Z powrotem tam, gdzie czujesz się bezpieczny i chroniony”, powiedział, dodając, że „tłum głodnych zwierząt” może pożreć zwłoki i pozostawić po sobie niewiele dowodów.

Policja z Northport, która pomaga FBI w poszukiwaniach, powiedziała, że ​​istnieje „możliwość”, że pralnia „pochłonęła siebie”.

READ  Zjazd? William i Harry podpisują kontrakty w związku ze zwycięstwem Anglii nad Niemcami w euro

„Jeśli chodzi o zrobienie sobie tam krzywdy, nie wiemy tego w taki czy inny sposób. Myślę, że jest to zdecydowanie możliwe” – powiedział New York Post rzecznik policji Northport, Josh Taylor.

Dzisiaj koroner hrabstwa Teton Brent Blow ogłosił, że przyczyną śmierci Pettita było uduszenie i potwierdził, że metodą było morderstwo.

„Po szczegółowym śledztwie przeprowadzonym przez naszych patologów sądowych, antropologów i lokalne organy ścigania, Biuro Autopsji Hrabstwa Teton wydało następujący werdykt w sprawie śmierci Gabriela Pettito” – powiedział Blue.

„Niniejszym odnajdujemy przyczynę i metodę śmierci… przyczynę śmierci przez uduszenie, a metodą jest morderstwo”.

Bleu powiedział, że żadne dalsze informacje na temat autopsji nie zostaną ujawnione, ale szacują, że Pettito zmarł trzy do czterech tygodni przed znalezieniem ciała na zewnątrz.