Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ekspansja gry iliady w Polsce

Polska spółka Play udostępniła światłowodowy internet i usługi cyfrowe kolejnym dwóm milionom rodzin.

W swojej ofercie ma Play Now TV, na którą składa się ponad 130 kanałów telewizyjnych, a także usługi streamingowe i mobilne.

Komentując rozwój, Mikkel Noesgard, CMO Play Group, powiedział: „W Play naszym priorytetem jest oferowanie naszym klientom najkorzystniejszego dostępu do Internetu światłowodowego, usług mobilnych i cyfrowej rozrywki, dając im swobodę wyboru i najwyższą jakość. Dlatego nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem naszych usług cyfrowych na całą Polskę, tak aby jak najwięcej klientów mogło korzystać z pełnego potencjału naszej oferty i korzyści płynących z nieograniczonego dostępu do cyfrowego świata.”

Play zwraca uwagę, że zwiększenie zasięgu to zasługa umowy, która umożliwia operatorowi P4 korzystanie z infrastruktury utworzonej przez operatora hurtowego Światlowod Inwestycje i Orange Polska w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Zgodnie z umową ze Światlowod Inwestycje, do końca 2022 r. zasięg Play Services zwiększy się o 1,3 mln punktów adresowych, a do 2025 r. wzrośnie do 2,4 mln. W ramach umowy z Orange Polska Usługi Play trafią do blisko miliona gospodarstw domowych.

Play, podobnie jak dawna polska firma Liberty Global UPC Polska, należy do francuskiego Eliade.

READ  17-letni Ksawery Masiuk obniża rekord Polski 24,64 50 razy w kwalifikacjach