Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ekskluzywny łańcuch astralny Platinum Switch świętuje swoją trzecią rocznicę

Ekskluzywny łańcuch astralny Platinum Switch świętuje swoją trzecią rocznicę

Zdjęcie: Nintendo / PlatinumGames

Minęły już 3 lata odkąd PlatinumGames wypuściło hack and slash seria astralna Wyłącznie na Nintendo Switch. Kiedy gra po raz pierwszy pojawiła się na scenie w sierpniu 2019 roku, pochwaliliśmy ją za oszałamiającą grafikę, prezentację, różnorodną rozgrywkę i satysfakcjonującą walkę.

Jeśli jeszcze w nią nie grałeś, zdecydowanie zalecamy jej sprawdzenie. Podobno Platinum też o tym nie zapomniała. We wczorajszej wiadomości na Twitterze reżyser Takahisa Taura pogratulował grze trzeciego roku, dziękując fanom za nieustające wsparcie i ogłosił specjalną edycję kolekcjonerską:

Oczywiście, o ile fani doceniają, że Platinum oderwał się od jego napiętego harmonogramu, aby uczcić tę rocznicę, to po raz kolejny doprowadziło to do rozmowy o przyszłości IP – wielu ma nadzieję na kontynuację.

w Wczorajsza aktualizacja sprzedażyUjawniono, w jaki sposób Astral Chain sprzedał około 1,28 miliona jednostek od czasu swojej premiery, w tym około +70 000 jednostek od grudnia 2020 roku. Gra sprzedała się „powyżej oczekiwań”.

PlatinumGames nie powiedziało nic o przyszłości Astral Chain na Switchu, ale następną grą, którą wprowadza na hybrydową platformę Nintendo, jest NieR: Automata koniec wydania YoRHa. Takahisa Tora był również projektantem tego projektu.

Chcesz obejrzeć kolejną grę Astral Chain? Nie możesz się doczekać NieR? Komentarz poniżej.

READ  PlayStation Stars są już dostępne w Ameryce Północnej