Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eden Carson, gwiazda Maddy Green w serialu White Ferns, rozstrzygnęła zwycięstwo nad Indiami Zachodnimi

Na stadionie Sir Vivian Richards, Antigua: Indie Zachodnie 169-9 z 50 powyżej (Hailey Matthews 46, Chenell Henry 30; Aiden Carson 3-31, Hayley Jensen 2-27) Przegrana do Nowej Zelandii 171-8 z 40,1 przesiadek (Maddy Green 48, Lauren Down 33; Karishma Ramhrak 3-22, Shakira Salman 2-30) przez dwie akcje.

Offspinner Otago, Eden Carson, miał swój wymarzony debiut dla ODI, gdy White Ferns wpłynęło na historyczne zwycięstwo nad West Indies Series w meczu-to-play.

21-latek objął prowadzenie z piłką, zdobywając w piątek 3:31 z ośmiu w wygranym Nowej Zelandii przez bramkę na Antigui (czasu nowozelandzkiego) – dając im niezastąpioną przewagę 2-0 w ODI seria. Była to pierwsza gra wyjazdowa, którą White Ferns wygrał z Indiami Zachodnimi w serii ODI.

Poniedziałkowy finałowy mecz ODI (NZT) przed pięciomeczową serią T20.

Maddy Greene straciła pół wieku w swoim piątym ODI, wyjeżdżając na 48 lat, z linią mety w zasięgu wzroku. Białe Paprocie zakończyły się nerwowo, tracąc cztery późne bramki po tym, jak byli na dobrej drodze do zwycięstwa z Greenem i Brockiem Hallydayem w curl.

Czytaj więcej:
* Białe Paprocie pokonały Indie Zachodnie w „dziwnym” finiszu swojego pierwszego meczu ODI na Antigua
* Amy Satterthwaite wyznaczyła wspaniałe Białe Paprocie na asystenta trenera Adelaide Strikers
* White Ferns przetrwa starcie z oprawcą Pucharu Świata w serialu Indie Zachodnie

Przedstawiana na Igrzyskach Wspólnoty Narodów, Offspinner Eden Carson zdobyła trzy bramki w swoim debiucie w ODI przeciwko Indiom Zachodnim.

Andrzej Koringa/Photosport

Przedstawiana na Igrzyskach Wspólnoty Narodów, Offspinner Eden Carson zdobyła trzy bramki w swoim debiucie w ODI przeciwko Indiom Zachodnim.

W drugim meczu dramat był mniejszy Białe Paprocie wygrały swój pierwszy ODI przez pięć przejazdów metodą Duckworth-Lewis-Stern (DLS) po złej interferencji światła z dwoma przecenionymi.

Biała Paproć nadała ton piłce po tym, jak Indie Zachodnie wygrały rzut i jako pierwsze wybrały kij.

Nowa Zelandia regularnie trafiała tego dnia w największe partnerstwo w Indiach Zachodnich, 47 w szóstej bramce między kapitanem Hayley Matthews i Shenellem Henrym.

Był to zdyscyplinowany występ w kręgle Białych Paproci, ponieważ sześciu z siedmiu meloników używało do zdobycia nie mniej niż małej bramki. Wszystkim trudno było zdobyć punkty z Sophie Devine, jedyną kobietą w kręgle, która straciła więcej niż pięć biegów na raz.

Maddy Green (zdjęcie pliku) trafiła 48 z 78 piłek w zwycięstwie Białych Paproci nad Indiami Zachodnimi w swoim drugim meczu ODI.

Alex Davidson / Getty Images

Maddy Green (zdjęcie pliku) trafiła 48 z 78 piłek w zwycięstwie Białych Paproci nad Indiami Zachodnimi w swoim drugim meczu ODI.

Potrzebując 170 do zwycięstwa, Białe Paprocie spadły do ​​51-3 na 10. miejscu, kiedy Millie Kerr została złapana przez Stephanie Taylor z Paulinga Henry’ego.

Z wiodącymi hitami Devin (siedem), Susie Bates (16) i Kerr (21) wszystkie wykluczone, Indie Zachodnie czuły się pewnie, choć w małej grupie obronnej.

Green i Lauren Down rozebrali mecz, spotykając się o decydującą czwartą bramkę.

Dodali 66 z 98 piłek, ale Dawn wyszła po słabą piłkę od Taylora, podając Shakirę Salman.

Traktuj zielono racjonalnie, nie ryzykuj i karz złe dostawy.

Doświadczony hitter, który zadebiutował w ODI w 2014 roku, nie zawsze wykorzystywał swoje szanse na tym poziomie, mając taktowanie w zaledwie sto lat i średnio 21,88 z kijem w 53 poprzednich meczach.

Pokazując spokojną głowę, bezpiecznie puka na strzelnicę, aby pomóc Białym Paprociom wrócić do domu, zanim ich spóźniona prośba upadnie.

Greene byłby rozczarowany, że nie dotarł do piątego półwiecza ODI, wychodząc w miękkim stylu i otwierając drzwi do Indii Zachodnich.

wielka chwila

Indie Zachodnie miały białą paproć w miejscu zamieszania przy 51-3, co wymagało 170, aby wygrać, gdy Kerr upadł. Musieli ponownie uderzyć piłką, ale Green i Dawn odebrali im mecz dzięki ważnemu partnerstwu.

Lepiej z nietoperzami

zielony stojak. Sfrustrowana przez większość kariery w White Ferns, która nie zawsze zapewniała jej umiejętności, Green odegrała kluczową rolę w wygrywaniu. Byłaby zdenerwowana tym, że nie przyprowadziła swojego półwiecza i w końcu tam była.

Lepiej z piłką

Offspinnner Carson nie mógł napisać lepszego scenariusza debiutu. 21-latek zdobył trzy bramki, w tym dużą bramkę kapitana Indii Zachodnich Matthewsa za 46, w swoim pierwszym doskonałym ODI. To da jej wielką pewność siebie w przyszłości.

Wielkie zdjęcie

Białe Paprocie zdobyły serię ODI z meczem do rozegrania, ale będą podekscytowani, że w finale podejmą wysiłek medyczny z rakietą i piłką. Uczynili oba zwycięstwa trudniejszymi niż powinni i chcieliby zakończyć cały show.

READ  Brutalne konsekwencje dla Carltona w „okropnym” dramacie