Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ed Sheeran: Zdeklarowany zespół, mający obsesję na punkcie Pokemonów, z nową serią gier z piosenkami | Ents & Arts News

Ed Sheeran, mający obsesję na punkcie Pokemonów, połączył siły z twórcami serii gier wideo nad swoją nową piosenką.

Utwór nosi tytuł Celestial i zostanie wydany 29 września, a towarzyszący mu film animowany przez twórców Pokemona.

Podziel się jego rysunkiem z postacią Pikachu z gier, Sheeran Napisał w mediach społecznościowych, że „rozpoczął” swoje szaleństwo na Pokemony w wieku siedmiu lat, zbierając tematyczne karty.

Powiedział, że potem został fanem animowanego programu telewizyjnego, a na swoje ósme urodziny dostał przenośną konsolę „Gameboy Color”.

„Mam obsesję, to było mało powiedziane” – powiedziała brytyjska piosenkarka.

Kontynuował: „Moje postępy są szybkie w wieku 31 lat, nadal mam ten sam Gameboy Color i nadal gram w Pokemon Silver podczas długich przejażdżek.

„Naprawdę, naprawdę go kocham. Jako dziecko dało mi to właściwą ucieczkę do fantastycznego świata, który wydawał się toczyć dalej, a w dorosłym życiu znów czuję nostalgię jak dziecko”.

„Poznałem ludzi z Pokemonów, kiedy podróżowałem po Japonii i żartowaliśmy, że napisaliśmy dla nich piosenkę. Ale teraz jesteśmy”.

Seria, skrót od Pocket Monsters, powstała w 1996 roku, ale od tego czasu została rozszerzona o kilka seriali telewizyjnych, filmów i gier karcianych.

Koncentruje się na trenerach żyjących w świecie fantasy, którzy polują i trenują setki różnych typów Pokémonów, zanim użyją ich do walki ze sobą.

W listopadzie 2021 r. Sheeran wykonał występ, który był dostępny za pośrednictwem aplikacji Pokemon.

A w czerwcu tego roku czterokrotnie ogłoszono zwycięzcę nagrody Grammy Najczęściej grana artystka w 2021 r. W Wielkiej Brytanii miała również najczęściej odtwarzaną piosenkę roku z Bad Habits.

To już drugi raz, kiedy otrzymał obie nagrody, a wcześniej podwoił się w 2017 roku, wydając album Divide i hitowy singiel Shape Of You.