Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Earthmover wprowadzi narzędzia do zbierania danych petaskalowych w technologii klimatycznej z 1,7 mln USD przed budową • TechCrunch

Earthmover wprowadzi narzędzia do zbierania danych petaskalowych w technologii klimatycznej z 1,7 mln USD przed budową • TechCrunch

wkrótce po Hit pandemii COVID, inspiracje uderzyły Ryana Abernathy’ego i Joe Hamanna. Abernathy powiedział, że para obserwuje „masową mobilizację” społeczności badawczej epidemiologii.

„Joe i ja myśleliśmy wtedy: „Chcieliśmy być częścią czegoś o takim poziomie intensywności i pilności w kwestii zmian klimatycznych. „

Abernathy i Hmann poznali się podczas pracy nad projektami open source, w tym banjo A Xarii obaj podali im pomysł na kierunek pola. AbernathyD., profesor nadzwyczajny nauk o Ziemi i środowisku na Uniwersytecie Columbia, powiedział, że uważa, że ​​praca jego laboratorium nad instrumentami ma większy wpływ niż wyniki ich projektów badawczych.

Młot, który wcześniej pracował w Narodowym Centrum Badań Atmosferycznych, przewidział również, w jaki sposób narzędzia danych mogą zacząć przekształcać tę dziedzinę. Świat biznesu korzystał z wielu nowych narzędzi, które działały dobrze dla ich typów danych. „Ale żaden z nich nie ma tak naprawdę danych naukowych” – powiedział.

Para jest ostatecznie połączona z Tony Liupartner w Costanoa Ventures specjalizujący się w infrastrukturze danych.

„W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy zmianę w świecie analityki biznesowej, w której pojawił się ekosystem narzędzi natywnych dla chmury, które naprawdę zmniejszają złożoność dla kogoś mniej wyspecjalizowanego w konfigurowaniu infrastruktury danych firmy” – powiedział Liu. „Sądzimy, że pojawi się tutaj podobny wzór.

„Obserwujemy wzrost wykorzystania danych klimatycznych, nawet w naszym portfelu – jest wiele firm, które intensywnie wykorzystują dane klimatyczne. Przewidujemy również ciągłe i masowe inwestycje w firmy zajmujące się technologiami klimatycznymi.”

Ilość danych i problem jest powodem, dla którego nowa firma Abernathy Wahman, Pojazd ziemizebrał 1,7 miliona dolarów z rundy przed rejestracją Liu i Costanoa, dowiedział się wyłącznie TechCrunch.

READ  Film z rozpakowywania LG Velvet 2 Pro pokazuje czułe na nacisk „przyciski”