Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dziwna nocna walka uliczna uchwycona na dashcam

Globalizm

Dziwna nocna bójka uliczna została uchwycona na dashcam. Właściciele kamer wideo / Dash Cam w Australii

Dwóch mężczyzn zostaje złapanych w dziwnej bójce ulicznej późno w nocy na odległym środkowym pasie Terytorium Północnego.

Feud łobuzów wybuchł po tym, jak samochód, w którym się znajdowali, Holden Rodeo, zatrzymał się na stacji Darwin’s Vanderlin Drive.

Dzika scena została uchwycona przez kamerę rozdzielczą samochodu, który wjechał na główną drogę, a jedne z drzwi samochodu uległy awarii i spadły na ziemię, gdy pasażer wyskoczył z niej.

Następnie pokazano go, jak biegnie na drugą stronę samochodu i staje twarzą do kierowcy, zanim niezadowolona para zaczęła krzyczeć i popychać się nawzajem.

Słyszy się, jak właściciel dashcama mówi „K***, mam tu kilka przypadkowych zdjęć. Pieprzyć mnie martwego, Vanderlin Drive, dwóch facetów, którzy chcą się zabić”.

Mężczyźni zatrzymali samochód i zaczęli walczyć.  Zdjęcie / Właściciele kamery na deskę rozdzielczą Australia
Mężczyźni zatrzymali samochód i zaczęli walczyć. Zdjęcie / Właściciele kamery na deskę rozdzielczą Australia

Wydawało się, że mężczyźni w pewnym momencie się przytulają, ale charakter tego związku był niejasny.

„Nie wiedzą, czy będą się przytulać, czy zabijać” – powiedziała osoba, która to nagrała, dodając, że nie tylko rozbił drzwi pasażera, ale także rozbił przednią szybę.

A kiedy pasażer próbował zamknąć wyłamane drzwi, z przeciwnej strony na miejsce podjechał radiowóz.

Dwóch mężczyzn zostaje złapanych w dziwnej nocnej bójce ulicznej.  Zdjęcie / Właściciele kamery na deskę rozdzielczą Australia
Dwóch mężczyzn zostaje złapanych w dziwnej nocnej bójce ulicznej. Zdjęcie / Właściciele kamery na deskę rozdzielczą Australia

Rodeo oddaliło się od miejsca zdarzenia z wyłamanymi drzwiami ciągniętymi po podłodze, pozostawiając za sobą dwóch pasażerów.

Wystartowali i ścigali się, wystartowali, wszystko się dzieje” – powiedział właściciel kamery samochodowej.

Nagranie z kamery Dashcam zarejestrowane wkrótce po tym, jak Rodeo zostało wciągnięte na tył ciężarówki pomocy drogowej z przydrożnego rowu.

Wysłuchano funkcjonariusza policji, który mówił, że kierowca doznał szeregu obrażeń ramienia w wyniku zapięcia pasa bezpieczeństwa.

„Nie jest bardzo poważny, ale wymagał, aby ratownicy medyczni zabrali go do Royal Darwin Hospital, gdzie jest obecnie pod opieką” – powiedzieli.

READ  Coronavirus Covid 19: Chiny zlecają masowe testy w Wuhan w miarę rozprzestrzeniania się epidemii

Nagranie zostało przesłane na kanał YouTube Dash Cam Owners Australia w niedzielę, gdzie szybko zgromadził 170 000 wyświetleń i prawie 770 komentarzy.

„Myślałem, że w samochodzie jest pająk” – powiedział jeden z nich.

„Czysta kamera samochodowa poszła właśnie tam!” Inny skomentował.

Ktoś powiedział: „Co właśnie oglądałeś?”

„To było niesamowite. Kiedy wyemitowany zostanie drugi odcinek?”