Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dzisiejsze Wordle: Oto odpowiedź, wskazówki na 14 października

Jest piątek! numer, Naprawdę tym razem. Świętuj z nowym nierozwiązanym słowo – A jeśli Twój umysł został już sprawdzony przez weekend, mamy dla Ciebie kilka wskazówek i rozwiązanie, Jak na co dzień.

Jeśli chcesz tylko słowa dnia, możesz przejść od razu do końca tego artykułu 14 października słowo Rozwiąż zagadkę nr 482. Jeśli wolisz pracować samodzielnie, czytaj dalej, aby uzyskać kilka wskazówek, sztuczek i wskazówek.

Zobacz też:

Dzisiejsze Wordle: Oto odpowiedź, wskazówki na 13 października

gdzie słowo pochodzi z?

słowo Początkowo został stworzony przez inżyniera Josha Wardle’a jako prezent dla swojego partnera, ale szybko stał się międzynarodowym fenomenem. Tysiące graczy na całym świecie handluje słowo Każdego dnia niektórzy fani byli nawet kreatywni Alternatywne wersje codziennej gry logicznej. Obejmuje to formułę Battle Royale Kłócić sięGra identyfikacji muzycznej Hurdeli odmiany, takie jak Dordell A Quordle To sprawia, że Odgadnij kilka słów na raz.

popularność słowo Dopóki nie osiągnąłem takich wyżyn, że New York Times kupiłem to Wcześniej w tym roku, podczas gdy Twórcy TikTok transmitują się na żywo.

co jest najlepsze? słowo słowo początkowe?

Bramka słowo Chodzi o dobrą zabawę, a nie ma właściwego sposobu na dobrą zabawę. Po prostu wybierz dowolne początkowe słowo, które wydaje Ci się właściwe i nie pozwól nikomu Cię za to wstydzić. Jeśli jednak chcesz przyjąć bardziej strategiczne podejście, Mamy kilka pomysłów Aby pomóc Ci wybrać słowo, które wywołuje radość. Jedną wskazówką jest wybranie słowa, które zawiera co najmniej dwie różne samogłoski, a także kilka popularnych spółgłosek, takich jak S, T, R lub N.

Co się stało z słowo Archiwa?

Kompletne archiwum przeszłości słowos Był dostępny dla każdego, kto mógł zagrać w chwalebne dni minionych lat. Niestety Od tego czasu został usuniętygdzie twórca strony stwierdził, że zostało to zrobione na żądanie New York Times.

on jest słowo Staje się trudniejsze?

Jeśli znajdziesz słowo Bardzo proste, możesz spróbować go włączyć Trudna sytuacja Dać mózgowi trudniejsze wyzwanie. Ale słowo Samo w sobie nie staje się trudniejsze – To zawsze ta sama trudność.

READ  Kate Bosworth nigdy nie była „tak zaintrygowana” swoim mężem Michaelem Polakiem pomimo ogłoszenia ich rozstania

Dlaczego istnieją dwa różne typy? słowo odpowiedzieć kilka dni?

słowo To zabawne doświadczenie grupowe właśnie dlatego, że każdy codziennie rozwiązuje to samo słowo. Od czasu do czasu , słowo Zaakceptuj dwa różne rozwiązania poprawnie tego samego dnia. Dzieje się tak, ponieważ plik New York Times Wprowadź zmiany w słowo Lista słów po uzyskaniu, a czasem zamianie słów z oryginalnej listy. Aby mieć pewność, że codziennie otrzymujesz poprawną odpowiedź, odśwież przeglądarkę przed rozpoczęciem gry – witryna zachowa Twoją passę.

Oto ukryta wskazówka na dziś słowo Odpowiadać:

Spójrz tam! (I nie mówimy tylko o końcu tego posta, w którym znajdziesz słowo dnia).

jest dzisiaj słowo Odpowiedź jest dwuznakowa?

Tak to jest! Czy są sąsiadami? Mogą…

(tak.)

Dziś słowo Jest to 5-literowe słowo, które zaczyna się od…

List … F.

Zobacz też:

Masz obsesję na punkcie Wordle’a? To najlepsze gry słowne do grania w IRL.

jaka jest odpowiedź słowo Dziś?

Zgadnij – to ostatni telefon, zanim dziś ujawnimy odpowiedź słowo!

jesteś gotowy?

rozwiązanie dla słowo #482 to…

piętro.