Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dziś rano na stronach sportowych „Wally Gunnar Solskjaer” jest otwarty

W gazetach trwa sezon otwarty na szefa Manchesteru United, Ole Gunnara Solskjaera, a prasa ustawiła się w kolejce, by wbić mu nóż i przetoczyć go…

Piekło nie ma gniewu jak pogarda Custis
słońce Daje więcej niż pięć stron na Wczorajszy mecz pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolemi nieco ponad cztery z tych stron są zaangażowane, jak nazywa to ich ostatnia strona w przeciwnym razie Słowo niesłyszane na wolności od około 1987 roku, „Wali Gunnar Solskjer”.

Dowody były tak jasne, że Dave Kidd, który pisze główny raport z meczu, nie odnosi się do samego meczu, dopóki nie pokona prawie jednej czwartej dystansu. „Kevin Keegan kiedyś opuścił pracę w Anglii w toaletach Wembley, kiedy znalazł pokorę, by zdać sobie sprawę, że nie nadaje się do pracy” – napisał Kidd, ponieważ najwyraźniej nie ma innego poziomu pokory, który Solskjaer może zaoferować poza pozostawieniem go na w tej chwili. W najbardziej osobiście żenujący sposób. Może powinien odejść po gwizdku szabatowym ze spodniami wokół kostek, co Dave?

Raport z meczu Kidda można najlepiej podsumować kwiecistym językiem, którego używa do opisania wyników United, więc skróćmy to, wybierając cięcia: porażka United była „absolutnie brutalna, upokarzająca i całkowicie przewidywalna”, a drużynie brakowało podstawowych wymogów walki , inteligencja, szybkość i kształt. Harry Maguire jest „oczywisty w scenie wszystkich pięciu goli” i „biegnie przez lwy”, a nawet fani nie są bezpieczni; Kidd opisuje ich jako „wszyscy dyskutują o ucieczce do przeszłości, a nie o losach poważnego klubu piłkarskiego”. Cóż, możesz chcieć przypiąć to do samego klubu piłkarskiego, a nie do fanów, Dave.

Zaskakujące jest również to, że kłóci się, że „Pogba zdecydowanie powinien był rozpocząć tak elitarny mecz”, zanim wspomnimy, że jedynym znaczącym wkładem Pogby w ciągu 15 minut na boisku była pierwsza próba zerwania nogi Naby’ego Keity w łydkę. . Tymczasem Cristiano Ronaldo z mediów społecznościowych otrzymuje dwie krótkie wzmianki – jedną o próbie usunięcia wyrostka robaczkowego prawą nogą Curtisa Jonesa, a drugą o jego niedozwolonym celu – ale wciąż dostaje wewnętrzne zdjęcie.

READ  Prezydent RP na Cyprze z oficjalną wizytą

Tymczasem Neil Costis ma coś, co może go zrzucić z piersi. „Bardziej upokarzające”, napisał, „bardziej zawstydzające i całkowicie żałosne”, po tym, jak najwyraźniej wziął to nieco do siebie. Pisze: „To prawdopodobnie najbardziej haniebny występ United na słynnym starym stadionie, jaki żyje w pamięci”, dodając, że „coś w tym było”, nie dodając zbyt wiele informacji o tym, dlaczego tak powinno być. Bycie „stacją” to coś więcej niż, powiedzmy, strzelenie czterech goli w Leicester, przegranie w Lidze Mistrzów z Young Boys (przestań się śmiać), wyeliminowanie z Pucharu Carabao u siebie lub przegranie u siebie Aston Villi, którą przegrał wszystkie trzy mecze Premier League od tego czasu.

Napisał: „W meczu, w którym było 2-0, nastąpiła przerwa w grze, gdy James Milner zwrócił uwagę kontuzji, nikt w składzie United nie skorzystał z okazji, aby wydać okrzyk rajdowy. Tak Neal. Biorąc pod uwagę niekompetentną formację taktyczną i Mediawatch jest przekonany, że wynik byłby zupełnie inny, gdyby Mike Phelan pojawił się topless w szwie, krzycząc „WOLNOŚĆ”.

Jak na ironię, jedyną „darmową ofertą”, przed którą stoi teraz Wally Gunnar Solskjaer, jest prawdopodobnie to, że nie ma kontraktu, nawet jeśli Manchester United nadal będzie działał tak, jakby był W tej chwili na Old Trafford nie ma nic złego.

Samuel za kierownicą
podczas, codzienna poczta Wysłała swoje wielkie strzelby, Iana Liedmana i Martina Samuela, na Old Trafford, a Samuel szczególnie chętnie robi siano ze słowami „Ole za kółkiem”. „Tak, ale był także kwatermistrzem Titanica” – dodaje i kończy swój raport tyradą o tym samym dowcipie. Nadal za kierownicą. Z drugiej strony kraj potrzebuje kierowców ciężarówek. Auf, Martinie. Choć może to zabrzmieć kusząco, nie wchodź na tę scenę w wieczór z otwartym mikrofonem, Martin. Te gagi wciąż wymagają trochę polerowania.

Tymczasem Ladyman dodaje: „Konsensus na zachodnim krańcu East Lancasters jest taki, że chociaż nieustająca walka United z apatią jest zawsze i radośnie mile widziana, nikt nie chce, żeby się źle czuły. To jest niesamowite Zły’. W pewnym sensie Ian MediaWatch uważa, że ​​większość z nich na zachodnim krańcu East Lanx Road byłaby bardzo szczęśliwa, widząc, jak Manchester United rozpada się tak, jak jest w tej chwili.

READ  Cricket: Kapitan Indii, Virat Kohli, żałuje jednego meczu po tym, jak Black Cubs wygrywają World Test Championship

Wyobraźnia Briana Robsona zawiodła
W środku tego otwartego sezonu na Ole jest jeden głos półprzeciwny, a były kapitan Manchesteru United Brian Robson jest pod ręką. codzienna poczta aby to zaprezentować.

„To było krępujące, ale nie można powiedzieć, że nie nadchodziło” to śmiałe założenie, biorąc pod uwagę, że będzie musiał wysuwać sprawę, by zatrzymać reżysera na miejscu, ale i tak ma szansę. „Zmiana powoduje teraz więcej zamieszania” – napisał Robson. Co, podobnie jak w zeszłym sezonie Chelsea, gdzie zastąpienie Franka Lamparda Thomasem Tuchelem – i mając przed sobą niewiele sezonu – doprowadziło do wygrania Ligi Mistrzów?

Pyta „Kogo zastępujesz?” A co z Zinedine Zidane, który wygrał Ligę Mistrzów trzy lata z rzędu z Realem Madryt? Albo Antonio Conte, który wygrał Serie A trzy lata z rzędu z Juventusem i który poprowadził Chelsea do tytułu Premier League w 2017 roku po tym, jak zajął 10. miejsce rok wcześniej? Oba są w tej chwili na rynku.

– To powinien być przełomowy moment dla Manchesteru United – podsumował. Czy zatem nie ma wystarczającego odcięcia, aby zastąpić menedżera, który wyraźnie i wyraźnie nie osiąga tego, do czego go popchnął, Brian?

Niewidzialna koza
Ze wszystkich kluczowych graczy w tym meczu Cristiano Ronaldo był stosunkowo anonimowy, ale to się nie kończy kobieta Przechwycenie w najlepszej części dwóch stron jest ściśle związane z CR7 jako Harry Kane dla Michelle Antonio, gdy ta ostatnia strzeliła gola przeciwko Spurs.

„Salah nie można przestać robić kóz takich jak LAMB” – czytamy w ich nagłówku, nad krótkim fragmentem pomeczowej konferencji prasowej Jurgena Kloppa, który w ogóle nie odnosi się do Ronaldo. Hmmm, dziwne.

Obok znajduje się kolejny artykuł Davida McDonnella zatytułowany „W bitwie o Ballon D’Or, Mo Put Ronaldo in the Shadow”, który zaczyna się od słów: „Cała rozmowa przed meczem dotyczyła dwóch supergwiazd na Old Trafford – Cristiano Ronaldo i Mohamed Salah (tak było? naprawdę?), ale o którym Ronaldo też nie wspomina.

READ  NRL 2021: Suncorp Stadium, seria finałów rozpoczęta, gdy komisarz ARL Kate Jones opowiada o miejscu Wielkiego Finału

Być może nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że jego najbardziej znaczącym wkładem w grę było zdobycie żółtej kartki, która mogła być czerwona, a jej cel nie był dozwolony, ale te algorytmy wymagają ciągłego nachylania się, a to już stało się ugruntowanym prawem w piłce nożnej tabloidowi, że każdemu meczowi Manchesteru United musiałoby towarzyszyć pół tuzina jego zdjęć i tlący się tytuł, nawet jeśli słowa pod spodem w ogóle do niego nie odnoszą się.

Jesienny nekrolog miasta Norwich
I wreszcie, zostawiając Manchester United przeciwko Liverpoolowi w tyle (w końcu – jest tylko tyle sposobów, by przeczytać o uroku Wally’ego Gunnara Solskjaera bez uczucia zawrotów głowy), powiedział Sam Quick kobieta W przeciwnym razie zajął dwie pozostałe rubryki na stronach (nie dostali Ronaldo z artykułem zatytułowanym „Wszystko, co zostało Norwich, aby uniknąć niechcianego tytułu Derby jako najgorszego zespołu Prim w historii”).

Norwich ma obecnie dwa punkty w dziewięciu meczach z różnicą bramek wynoszącą -21, ale drużyna derbowa w sezonie 2007/08 miała tylko 11 punktów w 38 meczach, więc tylko trzy zwycięstwa z 29 pozostałych meczów zremisowałyby Norwich z derbami. Innymi słowy, podczas gdy Norwich radziło sobie do tej pory dość kiepsko w tym sezonie (i nikt nie zaprzeczyłby tej ocenie, dwa dni po zdobyciu siedmiu bramek w Chelsea), może nie być za wcześnie, aby powiedzieć, że Norwich jest bardzo prawdopodobny. Aby wylądować w tym sezonie, wciąż jest blisko powiedzenia, że ​​są najgorsze w historii.

Mediawatch podejrzewa, że ​​Quick był tego świadomy, co przynajmniej wyjaśniałoby, dlaczego prawie połowa jego artykułu zajmuje się porównaniem najlepszych drużyn w historii Premier League. Rzeczywiście, ten długi tytuł może na razie nie być daleki od wszystkiego, co można powiedzieć o przewidywaniu obecnej trudnej sytuacji Norwich.