Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dywizja Black Caps osiągnęła wzrost nagród pieniężnych o 2,27 miliona dolarów, co było pierwszą obroną tytułu mistrza świata w Indiach

Pierwsza od 18 lat trasa w Pakistanie, Puchar Świata w 20-leciu i dziewięć meczów o mistrzostwo świata w testach, zaczynając od Indii, zbliżają się do Black Caps, które rozpoczną swoją obronę tytułu w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Świeżo przetestowani mistrzowie świata po usunięciu Indii, 11 z 15-osobowego składu Nowej Zelandii oraz Gary Stead i jego koledzy trenerzy przybyli do Auckland w sobotę na 14 dni izolacji i kwarantanny (MIQ), z pulą nagród w wysokości 2,27 miliona dolarów.

Aż 22 graczy w krykieta nosiło czarne kapelusze podczas swojej dwuletniej kampanii w World Trade Center i każdy otrzymywał inne kawałki tortu gotówkowego, powiedział David White, dyrektor naczelny New Zealand Cricket.

Krykiet w Nowej Zelandii

Trent Bolt mówi, że jeden z mistrzów ICC w buławach, były Black Cap Michael Mason, nadal utknął po wygranej w World Test Championship.

“To idzie do graczy, co jest świetne, 1,6 miliona USD. Fantazjowałem o nich [team management] – powiedział Biały.

Czytaj więcej:
* Nowa Zelandia kontra Indie: Ken Williamson podczas wieczoru świętowania w swojej gigantycznej drużynie jako mistrz świata
* Nowa Zelandia kontra Indie: The Black Caps są nazywane różdżką Michaela Masona podczas imprezy party
* Bring on Australia: Doświadcz sukcesu dzięki Tasmanowi Następny krok dla mistrza świata Black Cabs
* Nowa Zelandia vs Indie: Kariera zawodnika meczu Kyle Jamieson trwa
* Nowa Zelandia vs Indie: Black Caps zasługują na tytuł mistrza świata, wbrew temu, co może sądzić Tim Payne
* Nowa Zelandia kontra Indie: „To powinien być test osobowości w trzech testach”: Virat Kohli kwestionuje jednorazowy finał

Równomiernie rozdzielcie, to byłoby zdrowe 103 000 dolarów każdy, około rocznej pensji dla najniższego rankingu spośród 20 zakontraktowanych graczy NZC.

White powiedział, że trwają plany świętowania nocy świętowania – ale nie parady ulicznej – dla Czarnych Pucharów, którzy wrócili z medalami dla zwycięzców i Międzynarodowej Rady Krykieta. Trofeum wręczył menedżerowi Timowi Southee kapitan Kane Williamson, który wciąż przebywa w Anglii, aby grać w krykieta z Devonem Conwayem, Kyle Jamiesonem i Colinem de Grandhomme.

READ  Mistrz kraju Malone awansuje w próbach gimnastyki olimpijskiej w USA
Zwycięzcy Czarnych Beretów i ICC Wand po pokonaniu Indii w Southampton o tytuł mistrza świata.

Mateusz Impey/Photosport

Zwycięzcy Czarnych Beretów i ICC Wand po pokonaniu Indii w Southampton o tytuł mistrza świata.

Wszyscy połączą się w Bangladeszu, Pakistanie, Indiach lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wycieczka po Bangladeszu we wrześniu (pięć) to kolejne zadanie Nowej Zelandii przed Pakistanem (pięć T20, trzy ODI), Puchar Świata T20 w Indiach lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz dwa testy w Indiach pod koniec listopada, gdzie zespół Virata Kohli będzie szukał zemścić się.

White powiedział, że pierwsza trasa Black Caps po Pakistanie od 2003 roku była bardzo prawdopodobna. Anglia również potwierdziła swój powrót tam w październiku, ponieważ obawy o bezpieczeństwo zniknęły w ciągu ostatnich dwóch dekad.

„Planujemy zwiedzanie Pakistanu i pracujemy nad tym [the PCB]i agencje rządowe. Wszystko idzie dobrze i zapewniając, że spełnimy wszystkie ustalenia dotyczące bezpieczeństwa, które, jestem pewien, będziemy podróżować po Pakistanie.

Trent Bolt i Black Cups powrócą do Pakistanu, aby przygotować się do 20. Pucharu Świata w październiku.

Keri Marshall / Getty Images

Trent Bolt i Black Cups powrócą do Pakistanu, aby przygotować się do 20. Pucharu Świata w październiku.

Planowane wznowienie indyjskiej Premier League – które zostało przełożone w maju z powodu Covid-19 – jest skomplikowane. Organizatorzy IPL wystartowali od 19 września do 15 października, prawdopodobnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, co oznacza, że ​​gracze z pierwszej linii Williamson, Jameson i Trent Bolt przegapią dużą część rajdu Pucharu Świata T20.

White powiedział, że NZC nie będzie walczyć ze swoimi graczami, którzy wezmą udział w turnieju o duże pieniądze. „W tej chwili jest wiele ruchomych części, ale idealnie byłoby pozwolić naszym graczom grać w IPL”.

Na razie Test krykieta jest na miejscu, a światowa drużyna numer jeden Williamsona czeka wyczerpujący start z Indiami w cyklu 2021-2023, przed dwoma testami przeciwko Bangladeszowi i RPA u siebie, a następnie serią trzech wartościowych testów w Anglii w maju i June z serią Memories of the Edgbaston są wciąż świeże.

Kapitan reprezentacji Anglii Joe Root gratuluje swojemu odpowiednikowi Tomowi Lathamowi zwycięstwa Black Cabs w II Mistrzostwach Świata w Edgbaston.

Clive Mason / Getty Images

Kapitan reprezentacji Anglii Joe Root gratuluje swojemu odpowiednikowi Tomowi Lathamowi zwycięstwa Black Cabs w II Mistrzostwach Świata w Edgbaston.

Liczono, że tournee po Bangladeszu rozpocznie się testem „Boxing Day”, który z powodzeniem zorganizował w zeszłym roku przeciwko Pakistanowi. White powiedział, że w tym roku może to być spóźnienie o dzień lub dwa, biorąc pod uwagę, że Black Caps opuści MIQ dopiero po Indiach Tour tuż przed Bożym Narodzeniem.

„Musimy zwracać uwagę na graczy powracających po długiej zimie i musimy dać im również czas w domu” – powiedział White. Obejmuje to Williamsona, który pozostanie w Anglii z żoną i córką przed ponownym połączeniem się z Black Caps na subkontynencie indyjskim i nie wróci do Nowej Zelandii do grudnia.

Republika Południowej Afryki była ostatnią drużyną podróżującą, która pokonała czarne puchary w teście u siebie, kiedy Keshav Maharaj poprowadził ich do zwycięstwa w Wellington w marcu 2017 roku. Od tego czasu Nowa Zelandia wygrała 13 i zremisowała cztery na greenie u siebie.

Fani domagający się serii trzech testów przeciwko Proteas będą zawiedzeni, chociaż White twierdzi, że wymagania MIQ sprawiły, że są zbyt ciasne, ponieważ RPA pasuje do ich trasy w Nowej Zelandii między krajowymi seriami przeciwko Indiom i Bangladeszowi.

„Wiele osób pytało mnie w ciągu ostatnich 24 godzin: „Czy będzie więcej meczów testowych? „Zamknęliśmy harmonogram do 2023 r., ale rozpoczęliśmy dyskusje na temat programu Future Tours po 2023–2031 r. Byłoby miło rozegrać więcej meczów testowych w naszej serii i tego właśnie będziemy szukać” – White powiedziany.

Obejmuje to długo oczekiwany powtórny test z Australią, gdzieś w cyklu WTC 2023-2025, powiedział White.

White i jego koledzy z centrali NZC w Auckland poszli do pracy w czwartek bezsennie, ale cieszyli się z osiągnięć swojego zespołu. White powiedział, że możliwość gry przez cały sezon u siebie, pomimo uścisku Covida nad światem, była ogromnym czynnikiem.

“Rząd był świetny, a po zarządzaniu izolacją byliśmy w stanie wywiązać się z naszych zobowiązań i grać we wszystkie te gry. Wszyscy pracowali tak ciężko, a gracze byli niesamowici, jakość krykieta i sposób, w jaki grali … po prostu wyjątkowy.

„Zespół i kierownictwo naprawdę odebrali nagrody, to był wspaniały występ, ale za kulisami było wielu ludzi, od personelu Lincolna po wszystkich, którzy ich wspierają”.

Szybki przegląd

Projekt harmonogramu Black Caps na przyszły rok:

wrzesień październik: Bangladesz (na wyjeździe), 5 T20; Pakistan (A), 5 T20, 3 ODI

Październik listopad: Puchar Świata T20 (Indie lub Zjednoczone Emiraty Arabskie); Indie (A), dwa mistrzostwa świata w jeździe próbnej

grudzień i styczeń: Bangladesz (dom), dwa egzaminy WTC

Luty marzec: Republika Południowej Afryki (H), dwa egzaminy WTC, mecze limitowane

Maj czerwiec: Anglia (A), 3 egzaminy WTC