Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dyski SSD WD_Black i karty SanDisk są dostępne nawet o 50% taniej w sklepie Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pamięci na komputer do gier lub gadżety, możesz sprawdzić Najnowsze rabaty Amazon. Zawiera kilka dysków SSD Western Digital Black do gier o różnych pojemnościach, a także karty microSD SanDisk za nawet połowę pierwotnej ceny. Dysk SSD o najmniejszej pojemności na liście to Dysk SSD WD_Black 250 GB do gier w pomieszczeniach, które można dostać za 35 dolarów. To o 42 procent mniej niż pierwotna cena 60 USD i jest to najniższa cena tego produktu w historii. Za kilka dolców za 40 dolarów możesz go dostać Wersja z dyskiem SSD o pojemności 500 GB. To nieco ponad 10 centów mniej niż najniższa cena, jaką widzieliśmy na stronie, i to połowa pierwotnej ceny produktu wynoszącej 80 USD.

WD_BLACK

Możesz też kupić ok Wewnętrzny dysk SSD do gier WD_Black o pojemności 1 TB Za 70 USD, czyli o 46 procent mniej niż cena detaliczna 130 USD i najniższy w historii składnik. Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania? the Kopia 2 TB modelu (SN770) Obecnie jest w sprzedaży za 135 USD, co stanowi 10-procentową zniżkę od pierwotnej ceny 150 USD. Dyski SSD SN770 o pojemności 1 TB i 2 TB mogą osiągać prędkość do 5150 MB/s i są dostępne w formacie M.2.

Ale jeśli chcesz szybszych dysków SSD i nie masz nic przeciwko płaceniu więcej, możesz zamiast tego uzyskać model SN850X o pojemności 1 TB lub 2 TB. the Wewnętrzny dysk SSD do gier SN850X o pojemności 1 TB Obecnie kosztuje 110 USD i chociaż w przeszłości sprzedawano go taniej, nadal jest o 31 procent tańszy. Za dodatkowe 70 USD możesz podwoić tę pojemność i uzyskać… 2 TB SN850X 38 procent mniej niż zwykle. Oba komponenty mają prędkości, które mogą osiągnąć 7300 MB/s. Będziesz także mógł monitorować stan wszystkich tych dysków SSD i przełączać tryby RGB za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego WD_Black.

READ  Cliffhanger Ending przygotowuje sequel Horizon Forbidden West, mówi Guerrilla

Jeśli zamiast tego szukasz karty microSD, SanDisk Ultra microSDXC 256 GB Karta pamięci powróciła do najniższego poziomu w Czarny piątek, wynoszącego 20 USD, czyli 39 procent ceny detalicznej. SanDisk Ultra microSDXC 1 TB Teraz dostępna również do kupienia ze zniżką: możesz dostać kartę za 137 USD za jej najniższą w historii cenę 100 USD. Oba są dostępne w tych cenach jako Lightning Deals, co oznacza, że ​​możesz je kupić tylko ze zniżką przez ograniczony czas.

Kup oferty WD i SanDisk w Amazon

Nieprzerwany @ćwierkać na Twitterze i Zapisz się do newslettera Engadget Deals Najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupów.