Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dying Light 2 przedstawia szczegóły rozdziału 2 i przedstawia cele przyszłych aktualizacji

Następna łatka dla światło śmierci 2 Przyniesie graczom więcej wrogów, zadań i nagród po przybyciu z drugim rozdziałem gry.

W filmie udostępnionym przez programistę Techland Wczoraj (1 sierpnia) projektantka gry Carol Langer i główny menedżer marki Anna Kubica dowiedzieli się, co przyniesie następna duża aktualizacja gry.

Kubica wyjaśnia, że ​​każdy rozdział światło śmierci 2 Przyniesie „Agenci klas, nowe zadania, nowe nagrody, nowy system rang, nagrody”, biorąc pod uwagę opinie graczy planszowych z pierwszego rozdziału gry.

Drugi rozdział, zatytułowany Łowczyni i wiedźma, będzie obejmował wprowadzenie graczy do Shen Xiu – światło śmierci 2Następny agent. Xiu zaoferuje graczom zadania związane z jej biegłością w śledzeniu i strzelaniu i zostanie dodana wraz z wszystkimi powyższymi.

Podczas gdy podejście Techlandu do Rozdziałów może przypominać format bitewny używany w innych grach, Langier wyjaśnia, że ​​to nie to samo.

„Nadal chcemy regularnie publikować rozdziały, aby zmotywować graczy do powrotu do gry” – powiedział Langer – „Będziemy dodawać wydarzenia, które będą miały różne unikalne nagrody, ale ta zawartość pozostanie. Klienci – będą tutaj za pięć lat – więc Harper nadal będzie tam prezentował swoje wyzwania”.

Przy częstotliwości tych aktualizacji Langer wyjaśnił, że Techland planuje publikować nowy rozdział „co trzy do czterech miesięcy”.

Światło śmierci 2. Źródło: Techland

„Chcemy, aby rozdziały miały jak największy wpływ i chcemy, aby opierały się na grze – ale chcemy również, aby był to nasz sposób na reagowanie na to, co gracze mówią o poprzednich aktualizacjach” – wyjaśnił Langer. „Biorąc pod uwagę fakt, że główna część naszego zespołu pozostaje w dużej mierze skupiona na następnej aktualizacji, kolejnym dużym DLC, stanowi to pewne wyzwania. Nadal chcemy, aby były one regularne, zajmie to trochę czasu.”

Kubica dodał, że Techland chce „być kimś więcej niż maratończykiem” i zauważył, że studio wspiera oryginalną wersję. gasnące światło Z aktualizacjami przez siedem lat.

READ  Samsung Galaxy S21 FE jest wymieniony na stronie Samsung Mexico

w czerwcu, Rozdział pierwszy: Śladami Nightrunnera Dodano tryb portretowy i nowe typy zainfekowanych.

W innych wiadomościach dotyczących gier Battlefield 2042 wydał aktualizację 1.2, która wprowadza modyfikacje do specjalistycznego systemu i Kalejdoskopu.