Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drużyna taneczna w Christchurch rywalizuje o światowych mistrzów hip-hopu

Rzeczywistość wciąż pozostaje nienaruszona dla sześciu młodych tancerzy z Christchurch, którzy za sześć tygodni wystąpią na największej na świecie scenie hip-hopowej.

Reality Dance Crew z Swarm Studios będzie reprezentować Nową Zelandię jako jedyny zespół South Island na Mistrzostwach Świata Hip Hopu w Phoenix w Arizonie w USA – według zespołu jest to nierealne.

Prestiżowa impreza hip-hopowa odbywa się od 6 do 13 sierpnia i gromadzi ponad 4000 tancerzy z 50 krajów, którzy rywalizują o tytuł mistrza świata.

Sześcioosobowa ekipa z Chloe Wright, India Keisha, Hannah Hastings, Lucy Ballard, Amy Daniela Verkirk i Michaela Cooper, w wieku od 18 do 21 lat, zajęła czwarte miejsce w nowozelandzkim Międzynarodowym Konkursie Hip Hopu 2022, który odbył się online w zeszłym miesiącu. wideo.

Czytaj więcej:
* Szantaż hip-hopowy zbliża się do miasta
* Ekipa Wettara tańczy, aby wyciąć kilka kształtów przeciwko najlepszym na świecie w Australii
* Zapierające dech w piersiach stroje hiphopowe Nelsona u mistrzów świata

The Reality Dance Crew zmierza na Mistrzostwa Świata Hip Hopu za sześć tygodni.

Pogoń za fotografią plików / wprowadzenie

The Reality Dance Crew zmierza na Mistrzostwa Świata Hip Hopu za sześć tygodni.

Pięć najlepszych załóg z każdej dywizji zakwalifikowało się do gorącego miejsca w świecie Hip Hopu, a Reality jest jedyną załogą z Christchurch, która przyjęła wezwanie.

21-letnia Verkirk powiedziała, że ​​wybuchnęła płaczem, kiedy dowiedziała się, że kwalifikują się do światów, nazywając to „niewyobrażalnym”.

„Cała szóstka trenowała razem przez długi czas i marzymy o tym i wspólnie marzymy o sukcesie” – powiedział Verkerk.

„Znaczeniem rzeczywistości jest przekształcenie naszych marzeń w rzeczywistość, a to jest jeden z nich”.

21-letni Cooper powiedział, że najlepsze ekipy z Nowej Zelandii tańczyły poza Wyspą Północną i czuł się dumny, że zabiera zespół z Południa na wielką scenę.

„Stamtąd pochodzą wszystkie wspaniałe załogi, więc wspaniale jest mieć tam nazwę South Island i Christchurch”.

Każdy z sześciu członków załogi tańczy od ponad 10 lat i powiedzieli, że ich ziemia w Swarm Studios jest pełna „rodzinnych wibracji”.

Holly Hunt, dyrektor studia, powiedziała, że ​​studio tańca zostało założone w 2011 roku po trzęsieniu ziemi w Christchurch, aby zapewnić młodym ludziom miejsce, w którym mogą zadzwonić do domu i wydać energię.

Jako członkowie pierwszej ekipy, każdy z nich postanawia trenować młode trupy taneczne we własnym studio. Verkerk powiedział, że ich przygoda na świeżym powietrzu jest ich „odskocznią”.

Każdy z sześciu członków załogi Christchurch tańczy od ponad 10 lat.

RHYVA VAN ONSELEN / Rzeczy

Każdy z sześciu członków załogi Christchurch tańczy od ponad 10 lat.

„Dla nich świadomość, że zaczęliśmy tam, gdzie byli wcześniej, pokazuje im, że dzięki odpowiedniej motywacji, szkoleniu i zaangażowaniu mogą również tam dotrzeć” – powiedział Verkerk.

Menedżerka studia Hunt sama startowała w Hip Hop Worlds, doskonale znając podekscytowanie, jakie odczuwają jej dziewczyny.

„To jest marzenie, które umożliwia urzeczywistnienie tego, co chcą zrobić ze swoim życiem” – powiedział Hunt.

„To bardzo imponujące osiągnięcie dla zespołu z Christchurch”.

Chloe Wright, 18 lat, powiedziała, że ​​nie może się doczekać, kiedy przejdzie przez lobby na Mistrzostwach i spotka się z największymi międzynarodowymi drużynami w innych krajach.

„Kiedy widzisz wszystkich i myślisz: „Muszę przyspieszyć”, rozpala to nowy ogień, więc jestem podekscytowany, że cały zespół ma taką samą energię”.

Zespół musi zebrać 30 000 dolarów, aby sfinansować swój wymarzony wyjazd taneczny, i ma młyn na miesiąc skwierczenia kiełbasy i nocy testowania laserowych uderzeń, aby podnieść koszty. Mają też stronę Daj trochę w Internecie.

READ  Sporty motorowe: zespół ojca i syna umiera na Isle of Man TT